Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Zažít Woodstock - Taking Woodstock

Zažít Woodstock

Zažít Woodstock Hodnocení
**********
Český názevZažít Woodstock - česká stránka filmu
Původní názevTaking Woodstock - oficiální stránka filmu
RežieAng Lee
HrajíDemetri Martin, Imelda Staunton, Liev Schreiber, Emile Hirsch, Eugene Levy
Upoutávky Upoutávka filmu / Upoutávka Quicktime
Diskuse o filmuDiskuse - Zažít Woodstock
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu27.08.2009
Prodej prodej filmySoundtrack Zažít WoodstockPremiéry na email

Šedesátá léta se chýlí ke konci a ve vzduchu je cítit změna. I když to tak zatím v ospalém městečku Woodstock vůbec nevypadá, všechno začne tady. Elliot Tiber (Demetri Martin), jeho autoritářská matka a slabošský otec vedou polorozpadlý penzion, ve kterém se hosté objevují, jenom když opravdu nemají na výběr. Najednou se kolem začnou psát dějiny a největší nejenom hudební událost té doby přivádí do městečka Woodstock tisíce lidí. Jedna generace začala na jeho dvorku. Žánrový chameleon a držitel Oscara za drama Zkrocená hora (2005) původem taiwanský režisér Ang Lee je jako doma nejenom v emotivních kostýmních příbězích (Rozum a cit), rodinných dramatech (Ledová bouře) nebo dobrodružných fantasy (Tygr a drak). V projektu Zažít Woodstock propůjčil svůj talent příběhu lidí a doby, kterou poznamenal slavný festival Woodstock, jenž tento rok oslaví čtyřicáté výročí. Scénář mu napsal dlouholetý spolupracovník a držitel několika nominací na Oscara James Schamus, který si třeba za scénář k Leeho filmu Ledová bouře odnesl cenu také z festivalu v Cannes. Zažít Woodstock měl světovou premiéru na festivalu v Cannes, kde byl Ang Lee nominován na prestižní Zlatou palmu.


Upoutávka filmu

Filmy v kinech - Hanebný pancharti Milenci Muži v říji Vzhůru do oblak Klíček G. I. Joe Ricky Veni, vidi, vici

Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys)

Diskuse o filmu Zažít Woodstock

Co byste k filmu Zažít Woodstock řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

Eva (66)11.08.2015 08:03
skvělý, skvělý, skvělýfilm Zažít Woodstock
Tapety na plochu filmu Zažít Woodstock jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu Taking Woodstock, nikoli český překlad. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Zažít Woodstock.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti