Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Zahradnictví: Rodinný přítel

Zahradnictví: Rodinný přítel

Zahradnictví: Rodinný přítel Hodnocení
**********
Český názevZahradnictví: Rodinný přítel
Původní názevZahradnictví: Rodinný přítel
RežieJan Hřebejk
HrajíOndřej Sokol, Aňa Geislerová, Martin Finger, Jiří Macháček, Gabriela Míčová
Upoutávky Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Zahradnictví: Rodinný přítel
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu27.04.2017Premiéry na email

Filmová trilogie ZAHRADNICTVÍ se skládá ze tří samostatných filmů odehrávajících se na pozadí nejdramatičtějších období minulého století a časově předchází oblíbenému snímku Pelíšky. Vypráví o třech rodinách: rodině leteckého radiotelegrafisty, rodině majitele kadeřnického salonu a rodině majitele zahradnictví. Obsáhne 20 let života postav, které musely v těchto pohnutých časech prožít nejlepší léta svých životů.RODINNÝ PŘÍTEL je melodrama odehrávající se ve 40. letech za německé okupace. Tři mladé ženy a dvě děti čekají na návrat svých vězněných mužů a otců. Válkou vynucenému rodinnému společenství obětavě pomáhá rodinný přítel a lékař Jiří. Film je příběhem lásky, která nesměla být naplněna, vypráví o věrnosti, touze, vině a lásce, o odchodech a návratech, o rodině, rodičích a dětech. Jde o rodinný portrét viděný pohledem žen, které osud svedl dohromady.

Filmy v kinech - Uteč The Circle Personal Shopper Nocturama Neznámá dívka Underworld: Krvavé války Pařba o Vánocích Začít znovu

Tereza Mašková (vítěz Superstar 2018) (Mašková, Tereza) Love (deluxe) (Buble, Michael) Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox)

Diskuse o filmu Zahradnictví: Rodinný přítel

Co byste k filmu Zahradnictví: Rodinný přítel řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

  
zatím žádné názory - buďte první, kdo se podělí o názor na film


film Zahradnictví: Rodinný přítel
Tapety na plochu filmu Zahradnictví: Rodinný přítel jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Zahradnictví: Rodinný přítel.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti