Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Začít znovu - L´avenir

Začít znovu

Začít znovu Hodnocení
**********
Český názevZačít znovu
Původní názevL´avenir
RežieMia Hansen-L?ve
HrajíIsabelle Huppert, André Marcon, Edith Scob, Roman Kolinka, Sarah Le Picard
Upoutávky Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Začít znovu
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu01.12.2016Premiéry na email

Nathalie je učitelkou filozofie na pařížské střední škole. Práci miluje a obzvláště ráda sdílí se svými žáky požitek z přemýšlení. Svůj čas dělí mezi svého manžela, dvě děti, bývalé studenty a velmi majetnickou matku. Jednoho dne ji dlouholetý životní partner oznámí, že ji opouští kvůli jiné ženě. Nathalii nezbývá, než se vypořádat s dosud nepoznanou samotou... i nově nabytou svobodou.

Filmy v kinech - Santa je pořád úchyl Červená želva Anděl Páně 2 ZOO Taxi 121 Smrt ve tmě Obr Dobr Sully: Zázrak na řece Hudson

JAREK NOHAVICA V GONGU (CD+DVD) (Nohavica Jaromír) Nadechnuti (Cechomor) Heaven Before All Hell Breaks Loose (Plan B) Ta Pravá (Gott Karel) Je Tu Leto (Walda Gang)

Diskuse o filmu Začít znovu

Co byste k filmu Začít znovu řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

  
zatím žádné názory - buďte první, kdo se podělí o názor na film


film Začít znovu
Tapety na plochu filmu Začít znovu jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu L´avenir, nikoli český překlad. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Začít znovu.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti