Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Vějíř lady Windermerové - A Good Woman

Vějíř lady Windermerové

Vějíř lady Windermerové Hodnocení
**********
Český názevVějíř lady Windermerové - česká stránka filmu
Původní názevA Good Woman - oficiální stránka filmu
RežieMike Barker
HrajíHelen Hunt, Scarlett Johansson, Milena Vukotic, Tom Wilkinson, Stephen Campbell Moore
Upoutávky Upoutávka Quicktime
Diskuse o filmuDiskuse - Vějíř lady Windermerové
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu03.08.2006
Prodej prodej filmyDVD Vějíř lady WindermerovéPremiéry na email

Pokušení, sex, skandály ... Každý svatý má minulost. Každý hříšník má budoucnost. Helen Hunt a Scarlett Johansson v romantické komedii podle předlohy Oscara Wilda. Svůdná lvice salónů, paní Erlynne (Helen Hunt), má kvůli nesčetným aférkám mezi newyorskou sme-tánkou poněkud pochybnou pověst. Aby unikla dluhům, odlétá na italskou riviéru. Doufá, že zde díky svému neodolatelnému šarmu najde mezi místními aristokraty štědrého „společníka“. Ani pomluvy, které přílet paní Erlynne provázejí, nedokáží zabránit dobrosrdečnému lordu Augustovi (Tom Wilkinson), aby se do ní beznadějně zamiloval. Ona si však již vyhlédla svou další oběť – ženatého, ale velmi bohatého Američana Roberta Windermera (Mark Umbers), který rychle podléhá jejímu kouzlu. Když se Windermerova důvěřivá a nezkušená manželka Meg (Scarlett Johansson) dozví o manželově začínající milostné aférce, rozhodne se k velmi ráznému opatření: odhodit svou nevinnost a o manžela bojovat Erlynninými zbraněmi. Její jednání bude mít pro všechny zúčastněné nečekané důsledky... Romantickou komedii Vějíř lady Windermerové natočil podle předlohy Oscara Wilda režisér Mike Barker. Děj se odehrává ve 30. letech 20. století na slunečném pobřeží italské riviéry. Hlavní roli svůdné paní Erlynne si s lehkostí zahrála držitelka Oscara Helen Hunt (Lepší už to nebude, Po čem ženy touží). Roli mladé Meg Windermere získala Scarlett Johansson (Ztraceno v překladu – nominace na Zlatý Glóbus, Ostrov). Lorda Augusta ztvárnil slavný britský herec Tom Wilkinson (Batman začíná, Věčný svit neposkvrněné mysli).

Filmy v kinech - Lets Dance Ztracené město Dům u jezera Miami Vice Garfield 2 Bílá Masajka Sky Fighters: Akce v oblacích Zítra nehrajeme

Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys)

Diskuse o filmu Vějíř lady Windermerové

Co byste k filmu Vějíř lady Windermerové řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

Dáša (36)12.09.2006 09:27
Film předčil moje očekávání. Moc se mi líbil.

Řehoř (29)08.09.2006 09:22
Výborný film nejlepší jaký jsem jsem prozatím viděl tento rok v kině.Všem doporučuju.

Arlena (27)10.08.2006 21:22
Naprosto úžasné, zajděte si určitě na to ... úžasné hlášky, hodně jsem se nasmála ...film Vějíř lady Windermerové
Tapety na plochu filmu Vějíř lady Windermerové jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu A Good Woman, nikoli český překlad. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Vějíř lady Windermerové.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti