Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Valiant

Valiant

Valiant Hodnocení
**********
Český názevValiant
Původní názevValiant - oficiální stránka filmu
RežieGary Chapman
HrajíEwan McGregor, Jim Broadbent, John Cleese
Tim Curry, John Hurt, Hugh Laurie
Upoutávky Upoutávka Quicktime [quicktime_přehrávač]
Flash hraOn-line hra filmu Valiant
Diskuse o filmuDiskuse - Valiant
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu01.01.2005
Prodej prodej filmyDVD ValiantPremiéry na email

V malé hospůdce na anglickém venkově, v relativním bezpečí před hrůzami probíhající Druhé světové války, sleduje skupinka holubů filmový týdeník. Seznamují se s úžasným a vzrušujícím životem elitních bojových holubů, kteří doručují tajné zprávy, užívají si života v první linii a po práci se setkávají s krásnými holubicemi - ošetřovatelkami. Malý Valiant film nadšeně sleduje a rozhodne se k holubí jednotce připojit. Odletí do Londýna, kde zachrání chytrého neplatiče Všiváka před velkým průšvihem. Ten Valiantovi na oplátku slíbí, že mu pomůže hladce proklouznout náborovou procedurou, ale oproti svým původním záměrům nakonec skončí v řadách elitní holubí letky spolu s ním. Oba se stanou členy jednotky beznadějných outsiderů. Patří do ní také Baron, který sem přišel z Oxfordu, aby svou službou v armádě pokračoval ve vznešené rodinné tradici (přestože je mnohem větší šprt než bojovník) a dvojčata Frajer a Drsňák, která dohánějí nedostatečný důvtip nadšením a fyzickou zdatností. Tvrdý trénink se neobejde bez spousty oděrek a škrábanců, ale v péči krásné holubí ošetřovatelky Victorie přestávají Valianta všechny rány bolet. Po pár týdnech výcviku a ještě nepříliš připravena se tato skupinka musí vrhnout do boje. Beze stopy totiž zmizela další letka a na čerstvé rekruty čeká tajná operace v okupované Francii, během níž se musí setkat se členy odboje a převzít od nich zprávu, kterou pak doručí zpět do Anglie. Nad nepřátelským územím se však všechny plány rychle hroutí a nezkušení holubi musí začít improvizovat. Podaří se jim zprávu získat a doručit ji zpět do hlavního stanu? Podaří se jim přežít náročnou misi se všemi jejími nástrahami, mezi které patří krvelační sokoli, vedení obávaným generálem Von Drápem? Podaří se Valiantovi a jeho přátelům nalézt dostatek odvahy a sil k tomu, aby se postavili svým obavám a dokázali splnit velký úkol? Vrátí se Valiant zpět, aby získal lásku krásné holubí ošetřovatelky?

Filmy v kinech - Utržený ze řetězu Slonisko a Medvídek Pú Pan a paní Smithovi Ostrov Můj auťák Brouk Madagaskar 3:15 zemřeš Fantastická čtyřka

Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys)

Diskuse o filmu Valiant

Co byste k filmu Valiant řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

wing commande (23)24.04.2009 14:29
Veľmi pekný film, môj najobľúbenejší :-) Pekne spracované, pútavý dej, námet, grafika a perfektná hudba. Podľa mňa oveľa lepšie ako Shrek alebo Nemo.

Draco (16)04.01.2009 20:12
musím říc že je to moc dobře spracované :)

Fetitko (13)04.11.2007 11:20
Mno překvapilo mě to čekal jsem nějaký hrozný kýč a ono je to docela roztomilé...

VALIANT (7)26.10.2007 10:31
VALIANT JE POHADKA PŘESNĚ PRO MNĚ valianta

xzelix (13)19.07.2007 13:44
Já sem si to koupil s deníkem šíp.náhodou je to docela dobrý film

nikola (11)01.06.2007 12:53
je to super pohádka pro mého bráchu a mám to také ráda.já to bohužel neřeším.čaučau nikola mikšová

anemar (22)11.11.2006 16:39
viš co radši nicfilm Valiant
Tapety na plochu filmu Valiant jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Valiant.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti