Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film V moci ďábla - The Exorcism of Emily Rose

V moci ďábla

V moci ďábla Hodnocení
**********
Český názevV moci ďábla - česká stránka filmu
Původní názevThe Exorcism of Emily Rose - oficiální stránka filmu
RežieScott Derrickson
HrajíLaura Linney, Campbell Scott, Tom Wilkinson
Jennifer Carpenter, Joshua Close, Colm Feore
Upoutávky Upoutávka Quicktime
Diskuse o filmuDiskuse - V moci ďábla
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu01.12.2005
Prodej prodej filmyBlu-ray V moci ďáblaPremiéry na email

Katolická církev učinila extrémně vzácné rozhodnutí a oficiálně potvrdila, že je devatenáctiletá studentka prvního ročníku vysoké školy posedlá zlý duchem. Příběh filmu V moci ďábla pojednává o dramatickém soudním líčení s farářem, odsouzeným za nedbalost, která vyústila ve smrt mladé, údajně posedlé dívky. V hlavní roli snímku, založeného na skutečných událostech, se představí LAURA LINNEY jako Erin Bruner, obhájkyně otce Richarda Moorea (TOM WILKINSON), který kontroverzní vymítání ďábla vedl. Emily Rose (JENNIFER CARPENTER) opouští svůj klidný venkovský domov, aby mohla studovat na vysoké škole. V osamělé noclehárně ji však jedné noci potká děsivá "halucinace", po níž ztratí vědomí. Útoky se postupně stávají častějšími a jejich intenzita se stále stupňuje, proto se nábožensky založená Emily rozhodne podstoupit vymítání ďábla pod vedením faráře, otce Richarda Moorea. Když pak mladá dívka během obřadu zemře, je farář obviněn ze zabití z nedbalosti. Roli jeho obhájkyně neochotně přijímá renomovaná právnička Erin Bruner, jejíž skálopevný ateismus a nedůvěra v nadpřirozeno jsou v průběhu soudního procesu nalomeny oddanou vírou otce Moorea a zvláštními, nevysvětlitelnými okolnostmi, které případ provázejí.

Filmy v kinech - Ještě žiju s věšákem, plácačkou a čepicí Černé Vánoce Robinsonovi Past na žraloka Horší už to nebude Krev jako čokoláda Zápisky o skandálu Pusinky

Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy) Růže (Vondráčková Lucie) Vita Ce N (Ramazzotti Eros)

Diskuse o filmu V moci ďábla

Co byste k filmu V moci ďábla řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

Kithan (30)02.07.2013 22:16
Velice skvělý film, věřím, že se to může všechno stát, už jsem ho viděl asi 100x a je to pro mně nejlepší horor s vymítací tématikou, smekám klobouk dolů Emilly.

Kiki (16)15.11.2010 17:45
film je opravdu dobrý, ale je promě těžké v něco takového věřit.. přece jenom lidské myšlení a strach todle za skutečnost příjmout nechce.Kdybych byla na straně poroty v tomto filmu asi by mě nic neovlivnilo to mu uvěřit. od té doby co jsme se s holkama na tento filmy dívaly mám takový divný pocit a všímáme si daleko více některých maličkostí... jako např. divných ran na intru i doma... má spolubydlící má samé noční můry... je to zvláštní ale otázkou je jestli je to naše fantazie podpořená tímto filmem nebo ne...

Kicovamonika19.08.2010 21:51
rlibi jsemito

Frredy02.05.2010 13:57
jo jeto fakt dost psycho kdyz si na to vzpomenu beha mi mraz po zadech

Kubíík (14)11.04.2010 14:04
dopadlo to tak,ze emily umřela....ten Otec provedl vymítání....a "duch" v ní odpověděl ze se jmenuje Belial....je to vlastně satan....google pomůže =p

Tereza (15)11.04.2010 08:57
Marie? prosimtě nevíš jak to dopadlo??? Mohla bys to napsat?

Marie (14)16.10.2008 23:54
Asi když tenhle film viděla moje sestra, tak z toho chvíli byla posedlá také. Já se na něj podívala až dnes, snažila jsem se být silněší vzhledem kvůli tomu, že ona z tohoto filmu měla noční můry. Takže jsem se je snažila potlačit. Ze začátku filmu mi to přišlo nereálné, ale když jsem se zadívala, tak možná. Ale jak tam říkali - je otázka, jestli tomu někdo věří, nebo ne. Já ano, ale nijak si svůj mladý život nechci ovlivňovat. Co se stalo, bylo kruté, ale zdřejmě to tak mělo být. Určitě se tam jednalo o smyšlené výroky scénáristů, i když píšou, že se tento film opírá o skutečnost.

KerryLass07.09.2008 12:15
god is dead.. ďábel vládne zemi

Erik (41)14.07.2008 03:42
P.S. - V křesťanství je jediná možná pomoc v těchto případech. Nyní nemyslím že jen v nějakých naukách , ale v reálné Boží existenci. Nikdy před tím jsem v Boha ani v ďábla nijak nevěřil. Během jedné noci to však bylo všechno jinak. Jedno však vím : Bůh je zcela reálný a je silnější než ďábel.

Erik (41)14.07.2008 03:35
...Hmm, mrazivé.Těmto filmům se raději vyhýbám , ale po dlouhé době jsem se podíval a raději se budu zdržovat od toho v povzdálí. Mám podobnou zkušenost.

Jarek (35)06.01.2008 23:52
Jájo o životě, realitě a pravdě víš prd, jnak by jsi nepsal(a), že křesťanství je blbost. Radši honem vyhoď brzdu než si - v lpím případě - natlučeš.

Wentyl (16)03.11.2007 15:07
Je to slušná masáž..měla sem u toho bobky a asi ještě půl roku potom sem se bála jít v noci na záchod...no jestli je to podle pravdy, tak je tak "pravda" dosti přibarvená...jinak well done:)

jajík (19)01.08.2007 22:46
je to fakt moc psycho film a věřím tomu! kdo tomu nevěří at si nevěří, ale at to neodsuzuje nebo je to pravdivé!

pavlína (17)31.05.2007 20:46
ten film je super pjekne napínavej a stresující a vjeřím tomu mislím že ten kdo tomu nevjeří je hloupej

Tomas (13)02.05.2007 15:17
je fakt že toje podle skutečnosti.

Jája (16)22.04.2007 19:31
Křestanství je blbost

10


film V moci ďábla
Tapety na plochu filmu V moci ďábla jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu The Exorcism of Emily Rose, nikoli český překlad. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k V moci ďábla.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti