Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Ulovit miliardáře - Catch the Billionaire

Ulovit miliardáře

Ulovit miliardáře Hodnocení
**********
Český názevUlovit miliardáře - česká stránka filmu
Původní názevCatch the Billionaire - oficiální stránka filmu
RežieTomáš Vorel
Hrají Tomáš Matonoha, Ester Janečková, Jiří Mádl, Kateřina Sedláková, Miroslav Etzler
Upoutávky Upoutávka filmu / Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Ulovit miliardáře
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu01.10.2009
Prodej prodej filmyDVD Ulovit miliardářePremiéry na email

Po teenagerském filmu Gympl přichází Tomáš Vorel s filmem, který se dotýká aktuálních témat - médií, lobbyingu, manipulace s informacemi, korupce a s ní spojených politických tlaků. Můžeme se těšit na Tomáše Matonohu, Miroslava Etzlera, Jiřího Mádla, Ester Janečkovou, Milana Šteindlera, Bolka Polívku, Davida Vávru a další. Autorem hudby k filmu je skladatel Wich. PR manager Lehký (Jiří Mádl) dostane vládní zakázku, aby z konkurenčních odstavil podnikatele Grossmana (Tomáš Matonoha). Pro tento účel si najme všehoschopného televizního reportéra a rozjede kampaň se zinscenovanou reportáží, ve které Grossman mlátí romského chlapce. Informace převezmou všechna media a moralisté z nejrůznějších skupin nabízejí své odborné komentáře, aby Grossmana veřejně zostudili. Atmosféra zhousne natolik, že si do něj může každý kopnout...


Upoutávka filmu

Filmy v kinech - Hlad Julie a Julia Na chvíli svobodní Protektor Bejvalek se nezbavíš V hlavní roli já Noc oživlých mrtvol 3D Gamer

Tereza Mašková (vítěz Superstar 2018) (Mašková, Tereza) Love (deluxe) (Buble, Michael) Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox)

Diskuse o filmu Ulovit miliardáře

Co byste k filmu Ulovit miliardáře řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

Petr (17)03.01.2010 14:36
film chci řícitento film byl super nemyslím si jako vy ostatní že by se jednalo o propadák ale naopak a klidně bych šel na miliardáře do kina znovu báječná komedie se skvělím humorem, ten humor který je obsažen ve filmu tak docela hercům sedne.

Jirka (17)29.10.2009 10:47
Tak tenhle film je totální propadák století! Tak od 3. minuty jsem se modlil, aby to už skončilo. Nejvyhozenější prachy v mým životě.

Luboš (32)25.10.2009 21:39
Nejhorší film jakej jsem kdy viděl, herecký výkon Kateřiny tomu dal korunu, nemyslím si, že je těžké pochopit tento film ale pořád jsem nemohl věřit, že je možné něco takového natočit, scény trapně přitažené za vlasy.

Gabriela (37)22.10.2009 10:24
Film patří k tomu, na co je dobré rychle zapomenou. Po dvaceti minutách jsem chtěla odejít z kina, avšak vydržela jsem jen proto, abych se ujistila, že tento film je za poslení dobu to nejhorší, co jsem viděla. Obsazení sice hvězdné, ale herecké výkony tak hrozné, že herci by měli raději zapomenout, že v tomto filmu vůbec hráli. BYlo mi za ně stydno. Škoda peněz za vstupné. Myslím, že hloubku jsem pochopila velice dobře, avšak nevím, co společného to mělo s komediálním žánrem. Spíše velmi nepovedená satira.

Pavel (39)01.10.2009 22:53
Film je ukázka toho, jak se na svět dívá Vorel, prostě za prachy udělá cokoliv (Vorel)...

01.10.2009 17:54
Myslím si, že je to jeden z nejlepších českých filmů poslední doby. Příjemně mě překvapilo celé obsazení... Kdomu se film nelíbí, ať si zajde na film vícekrát, je těžké ho pochopit do hloubky.film Ulovit miliardáře
Tapety na plochu filmu Ulovit miliardáře jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu Catch the Billionaire, nikoli český překlad. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Ulovit miliardáře.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti