Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film U mě dobrý

U mě dobrý

U mě dobrý Hodnocení
Český názevU mě dobrý - česká stránka filmu
Původní názevU mě dobrý - oficiální stránka filmu
RežieJan Hřebejk
HrajíBoleslav Polívka, Jiří Schmitzer, Lenka Vlasáková
Josef Somr, Miroslav Vladyka, Vladimír Javorský
Upoutávky Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - U mě dobrý
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu15.05.2008
Prodej prodej filmyDVD U mě dobrý  |  Soundtrack U mě dobrýPremiéry na email

Filmová komedie na motivy povídek Petra Šabacha, podle scénáře Petra Jarchovského v režii Jana Hřebejka. U MĚ DOBRÝ se ohlíží do devadesátých let, do doby našich prvních krůčků na novém, neprobádaném území rašícího kapitalismu v Čechách. Šest přátel, zahrádkářů a rybářů, se schází v malebné přístavní hospodě U Buddyho na Libeňském ostrově. Jejich poklid, který tráví u desetníčkového mariáše, skončí ve chvíli, kdy se jeden z nich stane obětí falešných hráčů z Vysočanské tržnice. A tak jako ve starých westernech, berou i naši přátelé zákon do vlastních rukou. Na horkém území tržnice, které se hemží lehkými děvami, pašeráky, zloději, podvodníky i úplatnými policajty se pokusí získat zpět třicet šest a půl tisíce v použitých bankovkách. Podaří se jim to díky jejich kamarádství, odvaze, mazanosti, notné dávce štěstí a především díky protřelosti hráčského esa, hochštaplera a ekvilibristy Mistra Classe. Velevážené publikum, máte-li rádi humor, napětí a trochu romantiky - račte vstoupit. Film U MĚ DOBRÝ je tu pro vás!

Filmy v kinech - Mejdan v Las Vegas Bláznovo zlato Kuličky Česká RAPublika Wanted Paříži, miluji Tě Dech Cash

Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys)

Diskuse o filmu U mě dobrý

Co byste k filmu U mě dobrý řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

Alfréd (19)24.05.2010 23:17
Byl to kvalitní film, kterej měl myslim si hezkej příběh o životě, jak to v tom dnešnim světě chodí...ve filmu sem pocitovat známky samoty, smutku, ale i radosti....česká klasika, která zahraje na city, ale součastně mě donutila pohlédnou na svůj život...Paní Irena asi hodně kouká na Holywoodské filmy a proto vyžaduje rozmanitost herců...jinak si to vysvětlit neumím zamyslete se nad tím, že je těžké v tak malém státě najít tak kvalitní herce jako kteří hrají např. v tomto filmu. S úctou Pan realista

normal (14)27.02.2009 19:26
Paní nebo slečno Ireno, nevím, kde jste ve filmu zaregistrovala tyto herce, když z vašeho vyběru ve filmu U mě dobrý hraje pouze Bolek Polívka.

rrr22.02.2009 21:46
Koukám, že dokážeš jen kritizovat, ale aby si ocenila smysl tématu, to ne :).. Přeji prázdnej život..

Irena (37)20.05.2008 18:06
Pořád ty samý obličeje: Macháček , Polívka, Geislerová....ještě tam chybí Trojan -kterej na Vás vypadne i z lednice ,protože jeho tvář je totálně zprofanovaná! Kdy panu Hřebejkovi dojde že jeho filmy jsou deformovaný právě tím, že obsazuje 10 stejnech herců pořád dokola a dokola. Mimo " Pelíšku " se mi všechny ty jeho splašky pletou. Je to ubohý, přeju mu prázdný kina.film U mě dobrý
Tapety na plochu filmu U mě dobrý jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k U mě dobrý.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti