Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Tři dny v září - Tri dena vo septemvri

Tři dny v září

Tři dny v září Hodnocení
**********
Český názevTři dny v září
Původní názevTri dena vo septemvri
RežieDarijan Pejovski
HrajíSalaetin Bilal, Kamka Tocinovski, Irena Ristic
Fatos Kryeziu, Adem Karaga
Upoutávky Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Tři dny v září
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu04.05.2017Premiéry na email

Prostitutka Marika v sebeobraně zabije svého klienta. Při útěku se ve vlaku seznámí s Janou, která se po letech vrací na venkovskou chatu, kde zažila trýznivé okamžiky dospívání. Mezi ženami pocházejícími ze zcela odlišného prostředí vzniká nečekané pouto. Vzájemné pochybnosti o minulosti té druhé však mezi nimi vzbuzují nedůvěru. Stačí tři zářijové dny na venkovské chatě, aby na povrch vyvstali všichni démoni minulosti. Touha po pomstě je silná. Psychologický thriller tematizující fatální dopady sexuálního násilí je celovečerním hraným debutem makedonského režiséra Darijana Pejovského.

Filmy v kinech - Strážci Galaxie Vol. 2 Ministerstvo lásky Poslední rodina Pád Na mléčné dráze Lady Macbeth Král Artuš: Legenda o meči Klient

Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys)

Diskuse o filmu Tři dny v září

Co byste k filmu Tři dny v září řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

  
zatím žádné názory - buďte první, kdo se podělí o názor na film


film Tři dny v září
Tapety na plochu filmu Tři dny v září jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu Tri dena vo septemvri, nikoli český překlad. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Tři dny v září.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti