Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Sibiřský deník - Mel?nijas hronika

Sibiřský deník

Sibiřský deník Hodnocení
Český názevSibiřský deník
Původní názevMel?nijas hronika
RežieViesturs Kairišs
HrajíSabine Timoteo, Baiba Broka, Outi Kärpänen
Erwin Leder, Viktor Nemets
Upoutávky Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Sibiřský deník
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu18.05.2017Premiéry na email

Celovečerní film je inspirovaný životním osudem Melánie Vanagsové, která jakoby přežila jen proto, aby svůj příběh mohla vyprávět. Příběh šestnácti let strávených v sibiřském vyhnanství. Stalinova Rudá armáda vtrhla do Lotyšska, rodinu novinářky Melánie Vanagsové a další tisíce lidí bez meškání a slitování deportoval Sovětský svaz do vyhnanství na promrzlé Sibiři. Násilně odloučena od otce a manžela zde MelánijaVanagsová se svým synem strávila dlouhých šestnáct let živořením na tenké hranici mezi životem a smrtí. V příšerných podmínkách jako otrok se Melánija udržovala naživu jen pro svého syna a pro naději, kterou vkládala do dopisů manželovi. Do dopisů, které nebyly nikdy odeslány a které ani neměly adresáta. Po smrti Josifa Stalina se mohla vrátit zpět do Rigy, celý svůj další život mohla však pracovat pouze v podřadných zaměstnáních. Po roce 1990 vydala knihu o svém životě, na jejímž základě vznikl film Sibiřský deník. Krutý a téměř lyrický, který svůj příběh hrůzy vypráví tiše a bez velkých gest.

Filmy v kinech - Příšerky pod hladinou Cuky Luky Film Polina Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta Ústava Raw Putování tučňáků: Volání oceánu Power Rangers: Strážci vesmíru

Love (deluxe) (Buble, Michael) Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill)

Diskuse o filmu Sibiřský deník

Co byste k filmu Sibiřský deník řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

  
zatím žádné názory - buďte první, kdo se podělí o názor na film


film Sibiřský deník
Tapety na plochu filmu Sibiřský deník jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu Mel?nijas hronika, nikoli český překlad. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Sibiřský deník.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti