Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Saulův syn - Saul fia

Saulův syn

Saulův syn Hodnocení
**********
Český názevSaulův syn - česká stránka filmu
Původní názevSaul fia - oficiální stránka filmu
RežieLaszlo Nemes
HrajíGéza Rohrig, Levente Molnár, Urs Rechn, Todd Charmont, Jerzy Walczak
Upoutávky Upoutávka filmu / Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Saulův syn
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu18.02.2016
Prodej prodej filmyDVD Saulův synPremiéry na email

„Opustil živé kvůli mrtvým.” Snímek se odehrává ve vyhlazovacím táboře v Osvětimi. Pojednává o Saulu Auslanderovi, maďarském Židovi a příslušníkovi tzv. Sonderkommanda, jehož členové byli od ostatních osvětimských vězňů zpravidla izolováni a měli na starosti ty nejstrašnější práce. Saul chce uprostřed mašinérie průmyslového vyvražďování důstojně pohřbít svého nevlastního syna. Film přitom připomíná až „umělecký horor" a poprvé v dějinách kinematografie ukazuje Osvětim jako chaotickou a přitom bezchybnou továrnu na smrt, jejíž chod musí udržovat sami vězni.


Upoutávka filmu

Filmy v kinech - Zoolander No. 2 Decibely lásky Deadpool Poldův švagr Padesát odstínů černé Druhá šance Fúsi Lída Baarová

JAREK NOHAVICA V GONGU (CD+DVD) (Nohavica Jaromír) Nadechnuti (Cechomor) Heaven Before All Hell Breaks Loose (Plan B) Ta Pravá (Gott Karel) Je Tu Leto (Walda Gang)

Diskuse o filmu Saulův syn

Co byste k filmu Saulův syn řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

  
zatím žádné názory - buďte první, kdo se podělí o názor na film


film Saulův syn
Tapety na plochu filmu Saulův syn jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu Saul fia, nikoli český překlad. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Saulův syn.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti