Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film RYTMUS sídliskový sen

RYTMUS sídliskový sen

RYTMUS sídliskový sen Hodnocení
**********
Český názevRYTMUS sídliskový sen - česká stránka filmu
Původní názevRYTMUS sídliskový sen - oficiální stránka filmu
RežieMiro Drobný
HrajíPatrik
Upoutávky Upoutávka filmu / Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - RYTMUS sídliskový sen
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu20.08.2015
Prodej prodej filmyDVD RYTMUS sídliskový senPremiéry na email

Film RYTMUS sídliskový sen vznikal 8 let a zblízka dokumentuje život jedné z nejznámějších osobností česko-slovenské hudební scény. Patrik „Rytmus“ Vrbovský vyrůstal v obyčejné rodině na sídlišti v Piešťanech a kvůli romskému původu se nejednou potkal s předsudky okolí. Dnes vydává alba v desetitisícových nákladech, byl porotce Superstar a jeho videa vidělo na internetu víc než 200 milionů uživatelů. Film nabídne i exkluzivní záběry z rodinných archivů, videí a fotografií, doložené osobními výpověďmi lidí z nejbližšího okolí Rytmuse. Film bude uveden v originálním znění (český a slovenský jazyk).


Upoutávka filmu

Filmy v kinech - Pařížská blbka Krycí jméno U.N.C.L.E. Gift Pixely Fantastická čtyřka (2015) Schmitke Amy Dáma ve zlatém

Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy) Růže (Vondráčková Lucie)

Diskuse o filmu RYTMUS sídliskový sen

Co byste k filmu RYTMUS sídliskový sen řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

Jurij (36)11.02.2016 14:44
Je to husty kdyz se tak dostane z nuly na horu.Kazdy ma tu moznost v zivote.film RYTMUS sídliskový sen
Tapety na plochu filmu RYTMUS sídliskový sen jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k RYTMUS sídliskový sen.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti