Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Raw - Grave

Raw

Raw Hodnocení
**********
Český názevRaw
Původní názevGrave
RežieJulia Ducournau
HrajíGarance Marillier, Ella Rumpf, Rabah Nait Oufella
Laurent Lucas, Bouli Lanners, Joana Preiss
Upoutávky Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Raw
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu06.04.2017Premiéry na email

Justine pochází z vegetariánské rodiny. V šestnácti letech odchází na veterinární školu, kterou studuje její starší sestra. Při jedné z epizod šikany je donucena poprvé v životě pozřít syrové maso. Tato zkušenost ji od základů změní a probudí v křehké dívce spící monstrum.

Filmy v kinech - Putování tučňáků: Volání oceánu Power Rangers: Strážci vesmíru Pátá loď Noční směna Zkouška dospělosti Špunti na vodě Safari Rychle a zběsile 8

Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys)

Diskuse o filmu Raw

Co byste k filmu Raw řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

  
zatím žádné názory - buďte první, kdo se podělí o názor na film


film Raw
Tapety na plochu filmu Raw jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu Grave, nikoli český překlad. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Raw.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti