Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Putování tučňáků: Volání oceánu - L´empereur

Putování tučňáků: Volání oceánu

Putování tučňáků: Volání oceánu Hodnocení
**********
Český názevPutování tučňáků: Volání oceánu
Původní názevL´empereur
RežieLuc Jacquet
HrajíDennis Storh?i, Lambert Wilson
Upoutávky Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Putování tučňáků: Volání oceánu
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu06.04.2017Premiéry na email

Příběh malého tučňáka, připravujícího se na svou první cestu k moři, nás zavádí do ledového království vzdálené Antarktidy. Tak jako každý tučňák, i náš hrdina naslouchá tajemnému volání, které ho vábí na dalekou pouť do neznáma. V zásadních chvílích dospívání jsou mu oporou matka a moudrý otec, který díky svým zkušenostem a autoritě dodává odvahu i dalším členům skupiny a pomáhá jim čelit těžkostem a nástrahám. Pokračování oscarového snímku Putování tučňáků natočil režisér Luc Jacquet v rozlišení 4K, s využitím nejmodernějších technologií včetně ponorek a dronů. Dobrodružství nejodlehlejších částí naší planety se mu díky tomu podařilo zachytit tak, jak bylo ještě před několika lety nemyslitelné.

Filmy v kinech - Power Rangers: Strážci vesmíru Pátá loď Noční směna Zkouška dospělosti Špunti na vodě Safari Rychle a zběsile 8 Proti vlastní krvi

Love (deluxe) (Buble, Michael) Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill)

Diskuse o filmu Putování tučňáků: Volání oceánu

Co byste k filmu Putování tučňáků: Volání oceánu řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

  
zatím žádné názory - buďte první, kdo se podělí o názor na film


film Putování tučňáků: Volání oceánu
Tapety na plochu filmu Putování tučňáků: Volání oceánu jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu L´empereur, nikoli český překlad. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Putování tučňáků: Volání oceánu.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti