Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Proč právě on? - Why Him?

Proč právě on?

Proč právě on? Hodnocení
**********
Český názevProč právě on?
Původní názevWhy Him?
RežieJohn Hamburg
HrajíJames Franco, Bryan Cranston, Zoey Deutch
Megan Mullally, Keegan-Michael Key, Griffin Gluck
Upoutávky Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Proč právě on?
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu12.01.2017Premiéry na email

Nejhorší sny se mohou splnit třeba i o Vánocích. A přesně to se stalo Nedovi (Bryan Cranston), který přijel s rodinou za svou dcerou Stephanii (Zoey Deutch) a jejím novým přítelem Lairdem (James Franco) do Silicon Valley, kde oba pracují. Těšil se, že na svátky bude rodina pohromadě a on se seznámí s partnerem své dcery. Jediné, co jej ale čeká je naprostý šok. Jeho milovaná dcera, světlo jeho života, si nabrnkla bláznivě potetovaného, brutálně upřímného, bezohledně bezstarostného a naprosto výstředního počítačového multimilionáře. Laird postrádá jakékoliv zábrany a všechny problémy řeší tím, že si jich vůbec nevšímá nebo je prostě převálcuje. A teď chce během vánočních svátků získat požehnání od rodičů své milé, ještě než ji požádá o ruku...

Filmy v kinech - Odysea Kluci xXx: Návrat Xandera Cage Tanečnice Šíleně šťastná Rozpolcený Pirko Divoké vlny 2

Love (deluxe) (Buble, Michael) Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill)

Diskuse o filmu Proč právě on?

Co byste k filmu Proč právě on? řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

  
zatím žádné názory - buďte první, kdo se podělí o názor na film


film Proč právě on?
Tapety na plochu filmu Proč právě on? jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu Why Him?, nikoli český překlad. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Proč právě on?.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti