Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Příšerky pod hladinou - Deep

Příšerky pod hladinou

Příšerky pod hladinou Hodnocení
Český názevPříšerky pod hladinou
Původní názevDeep
RežieJulio Soto Gurpide
HrajíPhil LaMarr, Jess Harnell, Jeff Bennett, Bob Bergen
Upoutávky Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Příšerky pod hladinou
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu18.05.2017Premiéry na email

Animovaná komedie Příšerky pod hladinou přinese podvodní zábavu na více, než jeden nádech. Zemi zaplavily nekonečné oceány, lidstvo se odstěhovalo o dům dál a veškerý život na dokonale modré planetě obstarávají roztodivní tvorové z hlubin. V jednom podmořském údolí žije chobotnička Deep, neurotická kreveta Alice a nemotorný mořský ďas Evo. Tři kamarádi znamená taky třikrát více průšvihů, ten poslední je ale opravdu kolosální. Jejich údolí hrozí zkáza a naprosto nepravděpodobná sestava musí rychle povýšit na hrdiny a najít záchranu. Cestou se k nim přidá muréna stejně hladová jako osamocená a dohromady objeví vodní svět, o kterém neměli ani ponětí. Čekají je rybí zombies, zpěvačka na Titanicu, zaplavená Broadway nebo chladná Arktida. Když je všude voda, to největší dobrodružství je mokré!(Bontonfilm CZ)

Filmy v kinech - Cuky Luky Film Polina Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta Ústava Raw Putování tučňáků: Volání oceánu Power Rangers: Strážci vesmíru Pátá loď

Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark)

Diskuse o filmu Příšerky pod hladinou

Co byste k filmu Příšerky pod hladinou řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

  
zatím žádné názory - buďte první, kdo se podělí o názor na film


film Příšerky pod hladinou
Tapety na plochu filmu Příšerky pod hladinou jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu Deep, nikoli český překlad. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Příšerky pod hladinou.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti