Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Předtucha - Premonition

Předtucha

Předtucha Hodnocení
**********
Český názevPředtucha - česká stránka filmu
Původní názevPremonition - oficiální stránka filmu
RežieMennan Yapo
HrajíSandra Bullock, Julian McMahon, Nia Long
Amber Valletta, Kate Nelligan, Matt Moore
Upoutávky Upoutávka Quicktime [quicktime_přehrávač]
Diskuse o filmuDiskuse - Předtucha
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu31.05.2007Premiéry na email

Linda Hanson (SANDRA BULLOCK) má nádherný dům, milujícího manžela a dvě rozkošné dcerky. Její život je perfektní až do chvíle, kdy dostane zprávu, že její muž Jim (JULIAN McMAHON) zemřel při automobilové nehodě. Pro oddanou manželku a matku je to to nejhorší, co si dokázala představit. Otázkou však zůstává - nejde opravdu pouze o představy? Když se Linda následující ráno probudí, její manžel je živ a zdráv. Celé neštěstí nejprve považuje za noční můru, ale pak se to stane znovu - některá rána nachází manžela vedle sebe, zatímco jindy se probouzí jako vdova. Dny svého života prožívá nepochopitelně na přeskáčku. Lindina traumatizující předtucha uvede do pohybu sled podivných událostí, které mění tok času. Když ji pak záhadné okolnosti dovedou ke zjištění, že její perfektní život možná nebyl takový, jak se zdálo, ocitá se její svět vzhůru nohama. V zoufalé touze zachránit svou rodinu se pustí do hektického souboje s časem a osudem, aby se pokusila zachovat všechno to, co dohromady s Jimem vybudovala.

Filmy v kinech - Velkej biják Černá kniha Zodiac Terkel má problém 23 Renesance Piráti z Karibiku - Na konci světa Tajnosti

JAREK NOHAVICA V GONGU (CD+DVD) (Nohavica Jaromír) Nadechnuti (Cechomor) Heaven Before All Hell Breaks Loose (Plan B) Ta Pravá (Gott Karel) Je Tu Leto (Walda Gang)

Diskuse o filmu Předtucha

Co byste k filmu Předtucha řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

macka (4)07.06.2009 18:57
Velmi dobré zpracování filmu,kdy divák velmi dlouho neví která vlastně bije.Co je sen a co vlastně skutečnost.Konec filmu také zvláštní-chtěla ho zachránit a možná ho tím zabila.

lenka (17)07.06.2009 18:10
dobrý den, prosímvás nevíte jestli jde film předtucha shlédnout někde na internetu?

šárka (15)07.06.2009 18:06
tento film se mi moc líbil, patří do jednoho z mých nejoblíbenějších filmů je to opravdu velmi zajímavý a krásný film jen mě dojal ten smutný konec když ho u té cedule 220 mil srazí ten nákladák a Sandra s tim už nemohla nic udělat prostě jí umřel a nakonec s nim byla těhotná a on se to chudák ani nedozvěděl :-( jinak film byl fakt báječnej pokaždé se na něj vždy ráda podívám

Petra (17)06.06.2009 23:20
Tento film mě uchvátil..

Silent Hill (27)21.10.2007 18:16
Půjčte si na DVD film "Předtucha" (JP). Japonský originál je o dost lepší než americký "remake".

Lojza14.08.2007 19:33
Sandra je stále skvělá

šmudla (21)14.08.2007 13:41
podle mého názoru je to skvělý! do konce filmu jsem nevěděla jak to dopadne.

nikita (15)06.08.2007 21:17
byla jsem na tom filmu v kině a je dokonalej...určitě si seženu dvd

02.08.2007 21:02
je to superfilm Předtucha
Tapety na plochu filmu Předtucha jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu Premonition, nikoli český překlad. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Předtucha.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti