Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Poslední rodina - Ostatnia Rodzina

Poslední rodina

Poslední rodina Hodnocení
**********
Český názevPoslední rodina - česká stránka filmu
Původní názevOstatnia Rodzina - oficiální stránka filmu
RežieJan P. Matuszynski
HrajíDawid Ogrodnik, Andrzej Seweryn, Aleksandra Konieczna, Andrzej Chyra, Magdalena Boczarska
Upoutávky Upoutávka filmu / Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Poslední rodina
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu11.05.2017Premiéry na email

Malíř Zdzisław Beksiński tráví své dny mezi čtyřmi zdmi varšavského bytu, obklopen pouze svou rodinou. Navzdory socialistické šedi okolního prostředí je jeho vnitřní svět plný surreálních vizí, barev, vášně a perverzních fantazií. Píše se rok 1977 a život rodiny se točí kolem syna, neurotického Tomka, který se právě odstěhoval do protějšího domu. Neustálý boj s vnitřními démony mu znemožňuje normálně žít, noří se však do světa hudby a filmů a navzdory svému handicapu se stává průkopníkem západní popkultury v Polsku. Strhující filmová kronika je natočena podle neuvěřitelného skutečného příběhu prokleté rodiny polského malíře.


Upoutávka filmu

Filmy v kinech - Pád Na mléčné dráze Lady Macbeth Král Artuš: Legenda o meči Klient Vetřelec: Covenant Sibiřský deník Příšerky pod hladinou

Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka)

Diskuse o filmu Poslední rodina

Co byste k filmu Poslední rodina řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

  
zatím žádné názory - buďte první, kdo se podělí o názor na film


film Poslední rodina
Tapety na plochu filmu Poslední rodina jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu Ostatnia Rodzina, nikoli český překlad. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Poslední rodina.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti