Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta - Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta Hodnocení
Český názevPiráti z Karibiku: Salazarova pomsta
Původní názevPirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
RežieJoachim R?nning
HrajíJohnny Depp, Geoffrey Rush, Orlando Bloom
Javier Bardem, Kaya Scodelario, Brenton Thwaites
Upoutávky Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu25.05.2017Premiéry na email

V dalším pokračování svých fantastických dobrodružství se kapitán Jack, ke kterému se štěstěna opět jednou nemilosrdně obrátila zády, ocitá tváří v tvář bandě smrtících pirátských duchů pod vedením strašlivého kapitána Salazara (Javier Bardem), kterým se podařilo uniknout z Ďáblova trojúhelníku a jejichž jedinou touhou je připravit o život každého piráta - a zejména Jacka. Jackovou jedinou nadějí na přežití je bájný Poseidonův trojzubec, ale pokud má mít šanci ho nalézt, musí přesvědčit ke spolupráci Carinu Smythovou (Kaya Scodelario), geniální a krásnou astronomku, a Henryho (Brenton Thwaites), tvrdohlavého mladého námořníka a člena královského námořnictva. Jedině s jejich pomocí má kapitán Jack, svírající v rukách pevně kormidelní kolo Umírajícího racka, své zoufale nicotné a zchátralé lodi, naději nejen zvrátit nepřízeň osudu, se kterou se poslední dobou potýkal, ale také zachránit si život ve střetu s nejmocnějším a nejděsivějším protivníkem, jakému byl kdy nucen čelit.

Filmy v kinech - Ústava Raw Putování tučňáků: Volání oceánu Power Rangers: Strážci vesmíru Pátá loď Noční směna Zkouška dospělosti Špunti na vodě

Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy)

Diskuse o filmu Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta

Co byste k filmu Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

  
zatím žádné názory - buďte první, kdo se podělí o názor na film


film Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
Tapety na plochu filmu Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales, nikoli český překlad. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti