Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Pidiobři 3D - Tiny Giants 3D

Pidiobři 3D

Pidiobři 3D Hodnocení
**********
Český názevPidiobři 3D
Původní názevTiny Giants 3D - oficiální stránka filmu
RežieMark Brownlow
HrajíStephen Fry (vyp.
Upoutávky Upoutávka filmu / Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Pidiobři 3D
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu03.03.2016Premiéry na email

Ve snímku Pidiobři nahlédnete na život čipmanka a křečka prériového zcela novou perspektivou. S pomocí vysokorychlostních kamer uvidíte dvouměsíčního čipmanka, jak se připravuje na svou první zimu, přičemž druhého protagonistu - křečka prériového - zase přistihnete ve chvíli, kdy opouští mateřskou noru a vydává se čelit nástrahám nehostinné pouště. Technologická specifikace ovšem není to jediné, co tenhle počin odlišuje od zbytku žánrové produkce. Stejně progresivní jsou i jeho formální aspekty a narace. Většina podobných filmů ilustruje na jedincích či skupinách zvířat životní styl celého druhu. V Pidiobrech se oproti tomu setkáte s dvěma ústředními postavami, jejichž zobrazení tento zaběhnutý rámec vyprávění překračuje; jejich životy jsou silně individualizovány.


Upoutávka filmu

Filmy v kinech - Polednice Rodinka Belierových Suburra Zootropolis: Město zvířat Bohové Egypta Brooklyn Chůvák Řachanda

Unsung Prophets And Dead Messiahs (Orphaned Land) More Bitter Fruit (German Army) One For All Tour: Live... (Bee Gees) Unleash The Love (2-cd) (Love, Mike) Crone Of War -reissue- (Omnia)

Diskuse o filmu Pidiobři 3D

Co byste k filmu Pidiobři 3D řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

  
zatím žádné názory - buďte první, kdo se podělí o názor na film


film Pidiobři 3D
Tapety na plochu filmu Pidiobři 3D jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu Tiny Giants 3D, nikoli český překlad. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Pidiobři 3D.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti