Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Ostravak Ostravski

Ostravak Ostravski

Ostravak Ostravski Hodnocení
**********
Český názevOstravak Ostravski
Původní názevOstravak Ostravski
RežieDavid Kočár
HrajíIgor Chmela, Dušan Sitek, Jitka Smutná, Pavel Kikinčuk, Jan Vondráček
Upoutávky Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Ostravak Ostravski
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu20.10.2016Premiéry na email

Jarek Ostravski je horník jako každý jiný. Když ale v dole bouchne jedna ze štol a on zachrání spoustu svých kamarádů ze závalu, stane se hrdinou a rázem se mu jeho život obrátí naruby. Vedením firmy je povýšen z dolu do kanceláře, aby se staral o horníky, dostane se do zorného úhlu médií, rodiny, přátel, ale především se znásobí jeho kredit u žen. Kdo by ale mohl tušit, jak to celé je vlastně doopravdy... Nová česká filmová komedie, navazují na nejlepší tituly z této oblasti naší filmové tvorby „Ostravak Ostravski", byla volně vytvořena dle námětu legendárního blogera a jeho sedmi knižních bestsellerů s názvem Deniky Ostravaka.

Filmy v kinech - Lichožrouti Jack Reacher: Nevracej se Devátý život Louise Draxe 24 týdnů Tenkrát v ráji Odvrácená strana měsíce Komici s.r.o. The Tour Doctor Strange

Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy) Růže (Vondráčková Lucie)

Diskuse o filmu Ostravak Ostravski

Co byste k filmu Ostravak Ostravski řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

  
zatím žádné názory - buďte první, kdo se podělí o názor na film


film Ostravak Ostravski
Tapety na plochu filmu Ostravak Ostravski jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Ostravak Ostravski.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti