Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film O rodičích a dětech

O rodičích a dětech

O rodičích a dětech Hodnocení
Český názevO rodičích a dětech - česká stránka filmu
Původní názevO rodičích a dětech - oficiální stránka filmu
RežieVladimír Michálek
HrajíDavid Novotný, Josef Somr, Ľubo Kostelný, Zuzana Stivínová, Lenka Vlasáková
Upoutávky Upoutávka Quicktime
Diskuse o filmuDiskuse - O rodičích a dětech
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu06.03.2008
Prodej prodej filmyDVD O rodičích a dětechPremiéry na email

Komedie O rodičích a dětech chce navázat na nejlepší tradice české filmové komedie. Vtipné dialogy, výjimečné herecké výkony a humor spojující diváky napříč generacemi. Příběh filmu vychází ze zdánlivě banální situace. Syn (David Novotný) jde na procházku se svým otcem (Josef Somr)... Syn je zralý čtyřicátník a žije spokojeně se svou přítelkyní. Otci je přes sedmdesát. Je bývalý vědec-biolog. Klasický intelektuál v dobrém slova smyslu. Zdánlivě jediné, co tyto dva muže spojuje, je to, že se jdou jednou za měsíc společně projít Prahou. Nicméně jsou svázáni poutem čtyřiceti let společného života. V brilantně vedeném dialogu se před námi odkrývají dějiny dvacátého století a všechny absurdity s ním spojené. Odhalují se ta nejhlubší místa lidských vztahů. Odtajňují se staré resty, trápení a radosti. Na scéně se objeví Vnuk, o kterém Syn neměl přes dvacet let ani tušení. A některé chyby se opakují znovu a znovu.

Filmy v kinech - Rambo do pekla a zpět Tahle země není pro starý Než ďábel zjistí, že seš mrtvej Soukromá válka pana Wilsona Lovec draků Pokání Monstrum Oko

Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark)

Diskuse o filmu O rodičích a dětech

Co byste k filmu O rodičích a dětech řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

13.05.2010 18:14
ve kterém městě žije otec???? nemůžu na to přijít....

02.04.2008 09:46
Me se ten film teda nelibil vubec.

Michal H. (45)21.03.2008 14:09
Viděl jsem to včera a musím na to ještě stále myslet. Asi i proto, že se to dotkne každého, kdo to viděl. A vlastně taky zažil(zažívá). Doporučuji ke shlédnutí.

Dawe (20)13.03.2008 15:51
Film me mile prekvapil..vtipne scenky a zanecha ve vas smesici pocitu typu melancholie a premejsleni-predevsim diky podarene filozofii a take vypracovane psychologii postav stvarnenych kvalitnimi herci...Domnivam se,ze film bude popularnejsi tim vic,cim vetsi bude vek a intelektualni uroven divaka..

Denisa (21)07.03.2008 22:23
Určitě se jděte na tenhle film podívat. Je suprr!!

Roman (45)07.03.2008 22:21
Pěkný. Není co dodat.

Dominika (29)07.03.2008 22:16
Konečně dobrý český film. Doporučuji !!! Děkuji a blahopřeji tvůrcům a hercům za jejich výkony. Film nemá chybu po všech stránkách.

(25)03.03.2008 16:39
Nemuzu si pomoct,ale tenhle film me necim zaujal..uz aby bezel

Yoshimitsu (21)24.01.2008 16:57
Docela se na tento snimek tesim,videl sem trailer a mohla by to byt celkem sranda..Mimoto napad mi take neprijde zrovna spatny..film O rodičích a dětech
Tapety na plochu filmu O rodičích a dětech jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k O rodičích a dětech.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti