Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film O rodičích a dětech

O rodičích a dětech

O rodičích a dětech Hodnocení
Český názevO rodičích a dětech - česká stránka filmu
Původní názevO rodičích a dětech - oficiální stránka filmu
RežieVladimír Michálek
HrajíDavid Novotný, Josef Somr, Ľubo Kostelný, Zuzana Stivínová, Lenka Vlasáková
Upoutávky Upoutávka Quicktime
Diskuse o filmuDiskuse - O rodičích a dětech
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu06.03.2008
Prodej prodej filmyDVD O rodičích a dětechPremiéry na email

Komedie O rodičích a dětech chce navázat na nejlepší tradice české filmové komedie. Vtipné dialogy, výjimečné herecké výkony a humor spojující diváky napříč generacemi. Příběh filmu vychází ze zdánlivě banální situace. Syn (David Novotný) jde na procházku se svým otcem (Josef Somr)... Syn je zralý čtyřicátník a žije spokojeně se svou přítelkyní. Otci je přes sedmdesát. Je bývalý vědec-biolog. Klasický intelektuál v dobrém slova smyslu. Zdánlivě jediné, co tyto dva muže spojuje, je to, že se jdou jednou za měsíc společně projít Prahou. Nicméně jsou svázáni poutem čtyřiceti let společného života. V brilantně vedeném dialogu se před námi odkrývají dějiny dvacátého století a všechny absurdity s ním spojené. Odhalují se ta nejhlubší místa lidských vztahů. Odtajňují se staré resty, trápení a radosti. Na scéně se objeví Vnuk, o kterém Syn neměl přes dvacet let ani tušení. A některé chyby se opakují znovu a znovu.

Filmy v kinech - Rambo do pekla a zpět Tahle země není pro starý Než ďábel zjistí, že seš mrtvej Soukromá válka pana Wilsona Lovec draků Pokání Monstrum Oko

Egypt Station (Mccartney Paul) 7 (Guetta, David) Face Yourself (Bts) Trilobit (Olympic) Spolu (Klus Tomáš)

Diskuse o filmu O rodičích a dětech

Co byste k filmu O rodičích a dětech řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

13.05.2010 18:14
ve kterém městě žije otec???? nemůžu na to přijít....

02.04.2008 09:46
Me se ten film teda nelibil vubec.

Michal H. (45)21.03.2008 14:09
Viděl jsem to včera a musím na to ještě stále myslet. Asi i proto, že se to dotkne každého, kdo to viděl. A vlastně taky zažil(zažívá). Doporučuji ke shlédnutí.

Dawe (20)13.03.2008 15:51
Film me mile prekvapil..vtipne scenky a zanecha ve vas smesici pocitu typu melancholie a premejsleni-predevsim diky podarene filozofii a take vypracovane psychologii postav stvarnenych kvalitnimi herci...Domnivam se,ze film bude popularnejsi tim vic,cim vetsi bude vek a intelektualni uroven divaka..

Denisa (21)07.03.2008 22:23
Určitě se jděte na tenhle film podívat. Je suprr!!

Roman (45)07.03.2008 22:21
Pěkný. Není co dodat.

Dominika (29)07.03.2008 22:16
Konečně dobrý český film. Doporučuji !!! Děkuji a blahopřeji tvůrcům a hercům za jejich výkony. Film nemá chybu po všech stránkách.

(25)03.03.2008 16:39
Nemuzu si pomoct,ale tenhle film me necim zaujal..uz aby bezel

Yoshimitsu (21)24.01.2008 16:57
Docela se na tento snimek tesim,videl sem trailer a mohla by to byt celkem sranda..Mimoto napad mi take neprijde zrovna spatny..film O rodičích a dětech
Tapety na plochu filmu O rodičích a dětech jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k O rodičích a dětech.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti