Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Noční směna - Late Shift

Noční směna

Noční směna Hodnocení
**********
Český názevNoční směna
Původní názevLate Shift
RežieTobias Weber
HrajíJoe Sowerbutts, Haruka Abe, Richard Durden
Joel Basman, Charlotte Comer, Sol Heras
Upoutávky Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Noční směna
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu06.04.2017Premiéry na email

Hlavní postavou filmu Noční směna je chytrý student Matt, který se dostane do svízelné situace. Okolnosti ho donutí se zapojit do brutální loupeže ve slavném aukčním domě v Londýně a on musí dokázat svoji nevinu. Následkem jeho činu je občas krutá a násilná cesta po hlavním městě, na které uniká nejrůznějším nástrahám. Je jen na publiku, jak to celé dopadne. Pro co se rozhodnou diváci, když se proti hrdinovi obrací štěstí zády?(Pannonia Entertainment)

Filmy v kinech - Zkouška dospělosti Špunti na vodě Safari Rychle a zběsile 8 Proti vlastní krvi Ztracené město Z Špína Přes kosti mrtvých

Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark)

Diskuse o filmu Noční směna

Co byste k filmu Noční směna řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

  
zatím žádné názory - buďte první, kdo se podělí o názor na film


film Noční směna
Tapety na plochu filmu Noční směna jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu Late Shift, nikoli český překlad. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Noční směna.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti