Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Neznámá dívka - La fille inconnue

Neznámá dívka

Neznámá dívka Hodnocení
**********
Český názevNeznámá dívka
Původní názevLa fille inconnue
RežieJean-Pierre Dardenne
HrajíAd?le Haenel, Jérémie Renier, Olivier Gourmet
Fabrizio Rongione, Thomas Doret, Christelle Cornil
Upoutávky Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Neznámá dívka
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu27.04.2017Premiéry na email

Jenny (Ad?le Haenel) je lékařkou, která provozuje malou praxi po svém starém a nemocném mentorovi. Ambiciózní mladá žena se chystá na velký kariérní skok – přestup na významnou kliniku a prestižní oddělení. Když se jednoho dne večer rozezní v její ordinaci zvonek, Jenny nereaguje. Je po ordinačních hodinách a má dost práce s nejistým Julienem (Olivier Bonnaud), který u ní vykonává praxi. Ráno se dozví, že neznámá dívka, kterou nepustila dovnitř, byla opodál nalezena mrtvá, nejspíš zavražděná. Hnána výčitkami svědomí se Jenny pokouší vypátrat její identitu. Nepřiznaně v ní ale hlodá i touha odhalit pachatele brutálního činu.

Filmy v kinech - Underworld: Krvavé války Pařba o Vánocích Začít znovu Santa je pořád úchyl Červená želva Anděl Páně 2 ZOO Taxi 121

JAREK NOHAVICA V GONGU (CD+DVD) (Nohavica Jaromír) Nadechnuti (Cechomor) Heaven Before All Hell Breaks Loose (Plan B) Ta Pravá (Gott Karel) Je Tu Leto (Walda Gang)

Diskuse o filmu Neznámá dívka

Co byste k filmu Neznámá dívka řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

  
zatím žádné názory - buďte první, kdo se podělí o názor na film


film Neznámá dívka
Tapety na plochu filmu Neznámá dívka jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu La fille inconnue, nikoli český překlad. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Neznámá dívka.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti