Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Nejkrásnější hádanka

Nejkrásnější hádanka

Nejkrásnější hádanka Hodnocení
Český názevNejkrásnější hádanka - česká stránka filmu
Původní názevNejkrásnější hádanka - oficiální stránka filmu
RežieZdeněk Troška
HrajíJan Dolanský, Taťana Krchovová, Ladislav Potměšil, Veronika Kubařová, Miroslav Táborský
Upoutávky Upoutávka Quicktime
Diskuse o filmuDiskuse - Nejkrásnější hádanka
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu21.02.2008
Prodej prodej filmyDVD Nejkrásnější hádankaPremiéry na email

Matěj pracuje u sedláka a miluje jeho dceru Majdalenku. Lakomý boháč však jejich lásce nepřeje, představuje si pro dceru bohatšího ženicha. Jednou zachrání Matěj bílou holubičku a ta jemu i Majdalence za odměnu daruje kouzelnou jahodu, díky níž oba rozumějí řeči ptáků. A dobře slyší, jak kohout předpoví, že jednou bude sedlák vítat Matěje jako Majdalenčina ženicha. Zatím se ale mladík ocitne v nemilosti, sedlák ho vyžene a Matěj se dostane až na královský hrad, kde probíhá velká soutěž o ruku princezny Rozmarýny. Kdo uhodne tři hádanky, stane se jejím ženichem. Matěj je chytrá hlava, hádanky má rád a princezniny úkoly pro něj jsou hračka. O svatbu s princeznou však nestojí, jeho srdce patří Majdalence. Král si chytrého mladíka oblíbí, ale generálovi, dvorní dámě a hofmistrovi je Matěj trnem v oku, zvláště, když se spřátelí se statečným a poctivým vojákem Ondrou, tajně zamilovaným do princezny Rozmarýnky. Při své další cestě padne Matěj do rukou loupežnického velitele Madlafouse, který jej nutí pomáhat mu v loupežnickém řemesle. Matěj však ukradené zlato rozdá chudým a Madlafous jej nechá zajmout královskými vojáky. Generál, hofmistr a dvorní dáma se konečně dočkali své pomsty. S pomocí Madlafouse vymyslí lest, aby se šikovného chlapce zbavili navždy. A loupežník k tomu nádavkem získá i princezninu ruku. Matěj má však pro strach uděláno a s pomocí kamaráda Ondry odhalí všechny nástrahy. Princezna nakonec pochopí, kdo ji má opravdu rád a díky tomu rozluští i tu „nejkrásnější hádanku“. Ale Matěje ještě čeká cesta za milovanou Majdalenkou…

Filmy v kinech - Na vlastní nebezpečí František je děvkař Bobule O rodičích a dětech Rambo do pekla a zpět Tahle země není pro starý Než ďábel zjistí, že seš mrtvej Soukromá válka pana Wilsona

Love (deluxe) (Buble, Michael) Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill)

Diskuse o filmu Nejkrásnější hádanka

Co byste k filmu Nejkrásnější hádanka řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

matess2506.03.2008 18:57
zdravim nevite nedko odpoved na tohle ??

Kdo to chce to nepotřebuje.
Kdo to vyrábí to nechce.
Kdo to potřebuje o tom neví.

Cicina (17)06.03.2008 10:53
je to krasna pohadka jsem rada ze ji pan Troska natocil mooc mu dekuju

Lili03.03.2008 17:22
Je to super pohádka!Snad ta nejlepsí pohádka!!!Moc krásne to dopadlo.Je to fakt moc super!!!Kdo to nevidel, tak honem bezte!!!Je to fakt moc nádherná pohádka.

ebara (10)01.03.2008 08:38
je to opravdu krásná pohádka stojí za to na ni jít do kina !

24.02.2008 18:33
je moc peknaa!! doufam ze bude co nejrychleji na dvdcku!!! fakt moc hezka

saša :D (13)20.02.2008 18:14
No tak já bych rekla že to bude hezký film ale já sem nevidela! Ale určitě bych ho chtela videt!!Protože ty rerklamy že ta nejkrasnejsí hádanka je právě v kinech tak se mi to zatím líby a moc bych jí chtela videt já si mislim bude užasná!To je muj názor!!

misa (15)15.02.2008 09:40
no zatim sem tu pohadku nevidela ale verim ze bude tak povedena jako princezna ze mlejna a z pekla stesti=))

 <<nové 

1 80


film Nejkrásnější hádanka
Tapety na plochu filmu Nejkrásnější hádanka jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Nejkrásnější hádanka.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti