Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Ministerstvo lásky - Ministarstvo ljubavi

Ministerstvo lásky

Ministerstvo lásky Hodnocení
**********
Český názevMinisterstvo lásky
Původní názevMinistarstvo ljubavi
RežiePavo Marinković
HrajíDrazen Kuhn, Ecija Ojdanić, Olga Pakalovic
Milan Strljic, Ksenija Marinković, Alma Prica
Upoutávky Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Ministerstvo lásky
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu04.05.2017Premiéry na email

Renomovaný biolog Krešo je v koncích. Blíží se krize středních let, o iluze už dávno přišel, ztratil zaměstnání a navíc strádá v manželství, které zřejmě nikdy neměl uzavřít. Naštěstí ho stále ještě obdivuje jeho syn. Chorvatská vláda se potýká s finančními obtížemi a zoufale hledá neotřelé způsoby, jak ušetřit. Od války v devadesátých letech sice už uplynulo víc než dvacet let, ale přesto se vládní úřady náhle začaly zajímat o vdovy po padlých vojácích. Ty z nich, které se neprovdaly, ale navázaly nový vztah, nesmí nadále pobírat vdovský důchod. Zavedení tohoto nepopulárního opatření si žádá celou novou instituci jménem Ministerstvo lásky, jež má za úkol shromažďovat informace o vdovách, které nový zákon porušují. Krešo nemá co ztratit, a tak využije protekce, kterou mu zařídil jeho agresivní tchán, a nechá se na novém ministerstvu zaměstnat. Jediná potíž je v tom, že horší úředníci než on a jeho výstřední společník Šikić se dají najít jen stěží.

Filmy v kinech - Poslední rodina Pád Na mléčné dráze Lady Macbeth Král Artuš: Legenda o meči Klient Vetřelec: Covenant Sibiřský deník

Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka)

Diskuse o filmu Ministerstvo lásky

Co byste k filmu Ministerstvo lásky řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

  
zatím žádné názory - buďte první, kdo se podělí o názor na film


film Ministerstvo lásky
Tapety na plochu filmu Ministerstvo lásky jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu Ministarstvo ljubavi, nikoli český překlad. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Ministerstvo lásky.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti