Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Milionář z chatrče - Slumdog Millionaire

Milionář z chatrče

Milionář z chatrče Hodnocení
**********
Český názevMilionář z chatrče - česká stránka filmu
Původní názevSlumdog Millionaire - oficiální stránka filmu
RežieDanny Boyle, Loveleen Tandan
HrajíDev Patel, Freida Pinto, Ayush Mahesh Khedekar, Anil Kapoor, Irfan Khan
Upoutávky Upoutávka filmu / Upoutávka Quicktime
Diskuse o filmuDiskuse - Milionář z chatrče
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu26.02.2009
Prodej prodej filmyDVD Milionář z chatrčePremiéry na email

Hlavní hrdina, mladík Jamal Malik (Dev Patel), sedí v televizním studiu naproti moderátorovi indické verze soutěže Chcete být milionářem a čeká na poslední otázku, která jej dělí od pohádkové výhry 20 miliónů rupií. Ještě před nedávnou chvílí byl chlapcem z bombajského slumu, chlapcem, který se narodil do světa bez budoucnosti, do světa nám nepředstavitelné bídy. Jak se kluk z ulice dokázal dostat tam, kam se nedostali ani hoši z lepších rodin ani učenci s několika tituly v kapse? Odpovědi na tyto otázky bude z Jamala tahat někdo mnohem méně příjemný než televizní moderátor. Před poslední otázkou má Jamal pouze jeden den na to, aby se připravil. Bohužel mu tuto přípravu ztrpčují policejní vyšetřovatelé, kteří ctí presumpci viny a snaží se i s použitím brutální síly získat od Jamala odpověď na klíčovou otázku: Jakým podvodem se dostal krůček od pohádkového bohatství. Jamal vypráví svůj životní příběh, ze kterého vyšetřující policisté pochopí, proč zná odpovědi na všechny ty záludné soutěžní otázky. A také se dozvědí, že Jamal má i další důvody k účasti ve slavné televizní soutěži než je jen pouhá vidina hromady peněz: například snaha nalézt ztracenou lásku. I když film spěje k předpokládanému finále a nebyl by to Danny Boyle (Trainspotting, Pláž, 28 dní poté, Sunshine), kdyby vás a hlavního hrdinu z toho nechal vyklouznout tak hladce. Skvělí indičtí herci, neuvěřitelný, přitom univerzální příběh a typické bollywoodské finále = film roku. Připravte se na to, že Milionář z chatrče ve vás najde emoce, o kterých jste třeba ani nevěděli, že je ještě máte. Čerstvý držitel čtyř Zlatých glóbů (za nejlepší film, scénář, režii a původní hudbu) je právem pasován na černého koně letošních Oscarů.


Upoutávka filmu

Filmy v kinech - Duel Frost/Nixon Město Ember Valkýra Cinka Panna Příběh o Zoufálkovi Nouzový východ Ježíš je normální! Kamarádova holka

Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy)

Diskuse o filmu Milionář z chatrče

Co byste k filmu Milionář z chatrče řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

Jitka (38)08.10.2009 09:05
velice nádherný film,který chytne za srdce.opravdu krásný zážitek.až člověka mrazí z té hrůzy,ve které se ještě dnes žije

Lenča (17)17.09.2009 11:30
Je to krásný film, který se dotýka kruté reality jak žijí ostatní lide.Ukazuje na to, že i ten nejubožejší a nevzdělaný člověk muže byt bohaty. Je to nadherný film všem doporučuji.

Petr (14)17.06.2009 14:16
Dobrý film !

Zuzu (30)24.05.2009 23:03
Pro mě úžasný film, který není nijak vyumělkovaný a je až děsně skutečný na rozdíl od amerických filmů kdy divák jakoby hleděl přes růžové brýlečky.

Barča (19)13.04.2009 17:16
Po dlouhé době jsem přišla z kina s velkým zážítkem.Byl to neuvěřitelně skvělý film. Snad každý se nad ním musí zamyslet. Já sama všem doporučuji.

Maky21.03.2009 19:35
je to vážně skvělej film, už du na něj podruhý do kina a je to snad nejhezčí co sem kdy vidělafilm Milionář z chatrče
Tapety na plochu filmu Milionář z chatrče jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu Slumdog Millionaire, nikoli český překlad. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Milionář z chatrče.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti