Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Mama - Ma ma

Mama

Mama Hodnocení
**********
Český názevMama - česká stránka filmu
Původní názevMa ma - oficiální stránka filmu
RežieJulio Medem
HrajíPenélope Cruz, Silvia Abascal, Elena Carranza
Upoutávky Upoutávka filmu / Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Mama
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu18.02.2016
Prodej prodej filmyDVD MamaPremiéry na email

Když Magdu (Penélope Cruz) potká v krátké době několik životních tragédií, nesrazí ji to na kolena. Naopak získá novou chuť do života a uvědomí si, jak důležité jsou vztahy k těm nejbližším – desetiletému synovi i novému muži, který jí náhle vstoupí do života (Luis Tosar). Drama Julia Medema, jednoho z nejvýraznějších španělských tvůrců současnosti, ukazuje Magdu jako ženu silnou a milující, která i v těch nejtěžších chvílích dokáže brát věci s nadhledem.


Upoutávka filmu

Filmy v kinech - Rodinný film Saulův syn Zoolander No. 2 Decibely lásky Deadpool Poldův švagr Padesát odstínů černé Druhá šance

Klaun si povídá s Bohem (Jiří Suchý) What Happens Next -deluxe- (Satriani, Joe) American Capitalist (Five Finger Death Punch) Black Coffee (Hart, Beth & Joe Bonamass) Stvorka (Slobodna Europa)

Diskuse o filmu Mama

Co byste k filmu Mama řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

  
zatím žádné názory - buďte první, kdo se podělí o názor na film


film Mama
Tapety na plochu filmu Mama jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu Ma ma, nikoli český překlad. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Mama.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti