Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Imaginární lásky - Love, Imagined

Imaginární lásky

Imaginární lásky Hodnocení
**********
Český názevImaginární lásky - česká stránka filmu
Původní názevLove, Imagined - oficiální stránka filmu
RežieXavier Dolan
HrajíMonia Chokri, Niels Schneider, Xavier Dolan
Louis Garrel
Upoutávky Upoutávka filmu / Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Imaginární lásky
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu18.11.2010Premiéry na email

Francis (Xavier Dolan) a Marie (Monia Chokri) jsou blízcí přátelé. Jednoho dne se u oběda seznámí s Nicolasem (Niels Schneider), venkovským mladíkem, který právě přijel do města. Jedna katastrofální schůzka následuje druhou. Ať už se odehrají ve skutečnosti nebo jen v představách, žádná nedopadne dobře a Francis i Marie jsou čím dál posedlejší předmětem jejich touhy. Čím víc oba zápolí o přízeň jejich nového kamaráda, tím hlubší trhliny dostává jejich kdysi neotřesitelné přátelství. Imaginární lásky, druhý film Xaviera Dolana je studií zamilovanosti. Sledujeme všechna stádia typického průběhu milostného příběhu, na začátku je seznámení, na konci slzy. Film odhaluje na pozadí jednoduché zápletky celou paletu fází lásky a jejího subjektivního vnímání – rozpoutané vášně, očekávání, smutek, ponížení a nakonec samota.


Upoutávka filmu

Filmy v kinech - Hlava-ruce-srdce PIKO Kvílení Dívka, která si hrála s ohněm The Social Network Poznáš muže svých snů Socialismus Dva ve vlně

Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy) Růže (Vondráčková Lucie)

Diskuse o filmu Imaginární lásky

Co byste k filmu Imaginární lásky řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

  
zatím žádné názory - buďte první, kdo se podělí o názor na film


film Imaginární lásky
Tapety na plochu filmu Imaginární lásky jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu Love, Imagined, nikoli český překlad. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Imaginární lásky.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti