Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Hlavu vzhůru! - La tete haute

Hlavu vzhůru!

Hlavu vzhůru! Hodnocení
**********
Český názevHlavu vzhůru! - česká stránka filmu
Původní názevLa tete haute - oficiální stránka filmu
RežieEmmanuelle Bercot
HrajíCatherine Deneuve, Rod Paradot, Benoît Magimel, Sara Forestier, Diane Rouxel
Upoutávky Upoutávka filmu / Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Hlavu vzhůru!
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu21.04.2016Premiéry na email

Sociální drama o tom, jaké je to dospívat na hraně zákona a neztrácet naději. Malony (Rob Paradot) se pohybuje na hraně od svých šesti let. Výbušný, vzdorovitý kluk z problémové rodiny se pravidelně dostává do křížku se zákonem a přivádí k zoufalství soudkyni Florence (Catherine Deneuve) i sociálního pracovníka Yanna (Benoît Magimel), kteří usilovně hledají cestu, jak mladého delikventa uchránit před vlastním temperamentem i vězením. Navzdory všem pokusům se ale Malony zdá být ztraceným případem, pro kterého nemá sociální systém jinou alternativu než trest.


Upoutávka filmu

Filmy v kinech - Kniha džunglí Lovec: Zimní válka Vzpomeň si Příběh lesa Pasolini Orel Eddie Kolonie Jak básníci čekají na zázrak

Love (deluxe) (Buble, Michael) Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill)

Diskuse o filmu Hlavu vzhůru!

Co byste k filmu Hlavu vzhůru! řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

Martin05.07.2016 16:38
Pravda je jinde.film Hlavu vzhůru!
Tapety na plochu filmu Hlavu vzhůru! jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu La tete haute, nikoli český překlad. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Hlavu vzhůru!.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti