Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film František je děvkař

František je děvkař

František je děvkař Hodnocení
Český názevFrantišek je děvkař - česká stránka filmu
Původní názevFrantišek je děvkař - oficiální stránka filmu
RežieJan Prušinovský
HrajíJosef Polášek, Ela Lehotská, Martin Pechlát
Petra Nesvačilová, Zdena Hadrbolcová, Leoš Noha
Upoutávky Upoutávka Quicktime
Diskuse o filmuDiskuse - František je děvkař
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu05.06.2008
Prodej prodej filmyDVD František je děvkařPremiéry na email

Osmadvacetiletý režisér Jan Prušinovský začíná na přelomu července a srpna natáčet svůj debut s názvem František je děvkař. Hlavní roli napsal přímo na tělo i duši Josefa Poláška, ten ve filmu ztvárňuje postavu nenapravitelného sukničkáře. „František Soukenický, povoláním psychiatr, si vždycky vybíral ženy, které za to stály. Přesněji řečeno - ony si vybíraly jeho. Všechny je miloval, ale některé se mezi sebou bohužel kryly. Není tedy divu, že jednoho dne přišel o lékařský diplom, střechu nad hlavou a vlastní ženu,“ říká o své filmové postavě Josef Polášek. Autor námětu, scénáře a režisér Jan Prušinovský dodává: „Scénář k filmu jsem se pokoušel napsat s nadsázkou a humorem, někdy možná až trochu absurdním. Místy jsem se trochu zapomněl, takže jsou tam i dramatická místa.“ V dalších rolích se představí Ela Lehotská, Martin Pechlát, Zdena Hadrbolcová, Petra Nesvačilová, Leoš Noha, Marika Procházková, Arnošt Goldflam, Petr Čtvrtníček nebo Barbara Trojanová. Hudbu pro film složí Petr Hapka. Režisér filmu Jan Prušinovký se svým producentem Ondřejem Zimou ze společnosti Evolutions Films, kameramanem Petrem Bednářem a střihačem Otakarem Šenovským z Avionu reprezentují nastupující generaci současných filmových tvůrců dokončujících FAMU. Jan Prušinovský v současné době dokončuje obor scenáristiky a dramaturgie na pražské FAMU, několikrát byl oceněn za svůj studentský snímek Nejlepší je pěnivá (například Fresh Film Fest, Premiers Plans Festival D´Angers nebo Vienna Short Film Fest), spolupracoval na scénáři komedie Karla Janáka Rafťáci, v poslední době pracoval například jako asistent režie na filmu Jana Hřebejka Medvídek. Státní fond pro podporu a rozvoj české kinematografie podpořil Prušinovského debut více než pěti milióny, partnerem filmu se stala televize Nova a distribuční firmou je společnost Bioscop. Natáčení filmu začíná 30. července v jedné obci za Prahou, do 13. září štáb vystřídá ještě několik lokací v Praze – Holešovice, Strašnice nebo Podolí. Premiéra filmu, který půjde do kin v cca 25 kopiích, je plánována na 6. března 2008.

Filmy v kinech - Bobule O rodičích a dětech Rambo do pekla a zpět Tahle země není pro starý Než ďábel zjistí, že seš mrtvej Soukromá válka pana Wilsona Lovec draků Pokání

Tereza Mašková (vítěz Superstar 2018) (Mašková, Tereza) Love (deluxe) (Buble, Michael) Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox)

Diskuse o filmu František je děvkař

Co byste k filmu František je děvkař řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

jituška (22)25.01.2009 22:40
Filmek nemá žádnou chybu,jen ten konec z otazníkem,jsem nějak nepobrala,ale doporučuji ykouknout,stojí to za to

14.06.2008 10:31
Je to super zase bude v kině veselo

Veru (24)10.06.2008 16:00
Podle me se diky tomuto snimku vrati reputace Ctvrtnickovi s Polaskem!..

drev (17)08.06.2008 19:08
pívina a stráášnáá nuda!!

(21)06.06.2008 16:37
Komedie s pribehem,pri ktere se clovek nestihne nudit...Film se opravdu povedl!film František je děvkař
Tapety na plochu filmu František je děvkař jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k František je děvkař.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti