Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Premiéry v kinech
Premiéry na email

Star Wars: Poslední z Jediů          Filmy řazeny sestupně dle uvedení do kin

Lady Macbeth

Lady Macbeth
Hodnocení
**********
Český názevLady Macbeth - česká stránka filmu
Původní názevLady Macbeth - oficiální stránka filmu
RežieWilliam Oldroyd
HrajíFlorence Pugh, Christopher Fairbank, Bill Fellows, Paul Hilton
Upoutávky Upoutávka filmu / Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Lady Macbeth
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu11.05.2017


Lady Macbeth nás přivádí na zdánlivě poklidný anglický venkov roku 1865. Katherine stojí před oltářem vedle Alexandera, svého budoucího manžela. Vikář je prohlásí za muže a ženu. Alexandrův stárnoucí otec Boris, bohatý majitel dolů, dvojici pozorně sleduje. Katherine totiž koupil pro svého syna spolu s malým pozemkem od jejího otce. Svatební noc však zůstane nenaplněna, Alexander novomanželce neudělá žádný fyzický návrh. Navíc musí záhy nečekaně na několik týdnů odcestovat do rodinných dolů a jeho otec zase odjíždí do Londýna. Osamělá Katherine na tchánův příkaz nesmí opustit dům a tak tráví prázdné dny uzavřena v zatuchlých místnostech. Pak se ale přece jen odváží vyjít ven. Při jednom ze zakázaných výletů narazí na Sebastiana, hezkého, silného a drsného nádeníka. Ten pak v noci vnikne do její ložnice, a i když mu Katherine zpočátku odolává, nakonec sama podlehne chtíči. V následujících dnech se oddávají nespoutané vášni a Katherine se stále méně podřizuje milencově vůli. Stává se z ní autoritativní paní domu. Jejich vztah však nemůže uniknout okolí. Chvíle neodvratných střetů a výsledných tragédií se blíží. Katherine se rozhodne vzít vlastní osud do svých rukou, nic jí nedokáže zastavit... Tchán přijíždí zpět z Londýna a později se vrací i Alexander. Navíc se objeví i Agnes spolu s malým chlapcem, který je Alexandrovým levobočkem. Kdo z nich přežije vášeň paní domu?(CinemArt CZ)

Král Artuš: Legenda o meči

Král Artuš: Legenda o meči
Hodnocení
Český názevKrál Artuš: Legenda o meči - česká stránka filmu
Původní názevKing Arthur: Legend of the Sword - oficiální stránka filmu
RežieGuy Ritchie
HrajíCharlie Hunnam, Jude Law, ?strid Berg?s-Frisbey, Djimon Hounsou
Upoutávky Upoutávka filmu / Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Král Artuš: Legenda o meči
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu11.05.2017


Když je ještě v Artušově dětství zavražděn jeho otec, zmocní se koruny Artušův strýc Vortigern (Jude Law). Artuš, oloupený o následnické právo prvorozeného syna, vůbec netuší, kdo ve skutečnosti je, vyrůstá v tvrdém prostředí městských uliček. Když se mu ale podaří vytáhnout meč z kamene, obrátí se mu život vzhůru nohama a musí vzít na vědomí svůj skutečný původ.(Freeman Ent.)

Klient

Klient
Hodnocení
**********
Český názevKlient - česká stránka filmu
Původní názevForushande - oficiální stránka filmu
RežieAsghar Farhadi
HrajíShahab Hosseini, Taraneh Alidoosti, Bábak Karímí, Mina Sadati
Upoutávky Upoutávka filmu / Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Klient
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu11.05.2017


Mladý pár donucený přestěhovat se z hroutícího se domu do nového bytu netuší, že jeho předchozí obyvatelkou byla žena nevalné pověsti. Strašlivá událost jim pak zcela zničí manželství. Tento provokující, napínavý a prozíravý naturalistický snímek oceňovaného režiséra Rozchodu Nadera a Simin mistrně nahlíží do rozbouřených srdcí a duší hlavních postav.(Festival íránských filmů)
seznamka

Tři dny v září

Tři dny v září
Hodnocení
**********
Český názevTři dny v září
Původní názevTri dena vo septemvri
RežieDarijan Pejovski
HrajíSalaetin Bilal, Kamka Tocinovski, Irena Ristic, Fatos Kryeziu
Upoutávky Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Tři dny v září
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu04.05.2017


Prostitutka Marika v sebeobraně zabije svého klienta. Při útěku se ve vlaku seznámí s Janou, která se po letech vrací na venkovskou chatu, kde zažila trýznivé okamžiky dospívání. Mezi ženami pocházejícími ze zcela odlišného prostředí vzniká nečekané pouto. Vzájemné pochybnosti o minulosti té druhé však mezi nimi vzbuzují nedůvěru. Stačí tři zářijové dny na venkovské chatě, aby na povrch vyvstali všichni démoni minulosti. Touha po pomstě je silná. Psychologický thriller tematizující fatální dopady sexuálního násilí je celovečerním hraným debutem makedonského režiséra Darijana Pejovského.(Febiofest)

Strážci Galaxie Vol. 2

Strážci Galaxie Vol. 2
Hodnocení
Český názevStrážci Galaxie Vol. 2
Původní názevGuardians of the Galaxy Vol. 2
RežieJames Gunn
HrajíChris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel
Upoutávky Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Strážci Galaxie Vol. 2
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu04.05.2017


V rytmu zbrusu nových Nejlepších hitů #2 pokračují ve filmu od studia Marvel Strážci Galaxie Vol. 2 dobrodružství party superhrdinů, kteří se vydávají až na samé hranice kosmu. Strážci se musí naučit držet pohromadě a odhalit tajemství rodičů Petera Quilla. Staří nepřátelé se stávají spojenci a na pomoc našim super-hrdinům přicházejí i další oblíbené postavy z rozpínajícího se filmového vesmíru studia Marvel.(Falcon)

Ministerstvo lásky

Ministerstvo lásky
Hodnocení
**********
Český názevMinisterstvo lásky
Původní názevMinistarstvo ljubavi
RežiePavo Marinković
HrajíDrazen Kuhn, Ecija Ojdanić, Olga Pakalovic, Milan Strljic
Upoutávky Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Ministerstvo lásky
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu04.05.2017


Renomovaný biolog Krešo je v koncích. Blíží se krize středních let, o iluze už dávno přišel, ztratil zaměstnání a navíc strádá v manželství, které zřejmě nikdy neměl uzavřít. Naštěstí ho stále ještě obdivuje jeho syn. Chorvatská vláda se potýká s finančními obtížemi a zoufale hledá neotřelé způsoby, jak ušetřit. Od války v devadesátých letech sice už uplynulo víc než dvacet let, ale přesto se vládní úřady náhle začaly zajímat o vdovy po padlých vojácích. Ty z nich, které se neprovdaly, ale navázaly nový vztah, nesmí nadále pobírat vdovský důchod. Zavedení tohoto nepopulárního opatření si žádá celou novou instituci jménem Ministerstvo lásky, jež má za úkol shromažďovat informace o vdovách, které nový zákon porušují. Krešo nemá co ztratit, a tak využije protekce, kterou mu zařídil jeho agresivní tchán, a nechá se na novém ministerstvu zaměstnat. Jediná potíž je v tom, že horší úředníci než on a jeho výstřední společník Šikić se dají najít jen stěží.(CinemArt CZ)

Zahradnictví: Rodinný přítel

Zahradnictví: Rodinný přítel
Hodnocení
**********
Český názevZahradnictví: Rodinný přítel
Původní názevZahradnictví: Rodinný přítel
RežieJan Hřebejk
HrajíOndřej Sokol, Aňa Geislerová, Martin Finger, Jiří Macháček
Upoutávky Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Zahradnictví: Rodinný přítel
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu27.04.2017


Filmová trilogie ZAHRADNICTVÍ se skládá ze tří samostatných filmů odehrávajících se na pozadí nejdramatičtějších období minulého století a časově předchází oblíbenému snímku Pelíšky. Vypráví o třech rodinách: rodině leteckého radiotelegrafisty, rodině majitele kadeřnického salonu a rodině majitele zahradnictví. Obsáhne 20 let života postav, které musely v těchto pohnutých časech prožít nejlepší léta svých životů.RODINNÝ PŘÍTEL je melodrama odehrávající se ve 40. letech za německé okupace. Tři mladé ženy a dvě děti čekají na návrat svých vězněných mužů a otců. Válkou vynucenému rodinnému společenství obětavě pomáhá rodinný přítel a lékař Jiří. Film je příběhem lásky, která nesměla být naplněna, vypráví o věrnosti, touze, vině a lásce, o odchodech a návratech, o rodině, rodičích a dětech. Jde o rodinný portrét viděný pohledem žen, které osud svedl dohromady.(oficiální text distributora)

Uteč

Uteč
Hodnocení
**********
Český názevUteč
Původní názevGet Out
RežieJordan Peele
HrajíDaniel Kaluuya, Allison Williams, Bradley Whitford, Catherine Keener
Upoutávky Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Uteč
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu27.04.2017


Co na tom, že Rose (Allison Williams) je bílá jako stěna a Chris (Daniel Kaluuya) černý jako noc? Žijeme přece v jednadvacátém století, kdy je boj proti rasové nesnášenlivosti přece už dávno dobojovaný a na smíšené páry se skrz prsty nedíváme. Minimálně Roseini rodiče Missy a Dean jsou na Chrise od prvního momentu nesmírně milí. Vadí jim snad jen to, že si přítel jejich dcery tu a tam zapálí, ale to s barvou kůže přece nesouvisí. Psycholožka Missy dokonce Chrisovi nabídne, že ho jeho zlozvyku zbaví pomocí hypnózy. Byl by to ráj na Zemi, kdyby se dva zdejší černošští zaměstnanci nechovali tak podivně. A kdyby se zvláštně neprojevoval i další muž černé pleti, který během víkendu dorazí na návštěvu. Náznaků, že všechno není v úplném pořádku, postupně přibývá, a Chris se rozhodne vzít nohy na ramena. To, co následuje, překoná jeho nejčernější noční můry a všem divákům v kinosále připraví naprosto nečekaný a nezapomenutelný zážitek.(CinemArt CZ)

The Circle

The Circle
Hodnocení
**********
Český názevThe Circle
Původní názevThe Circle
RežieJames Ponsoldt
HrajíEmma Watson, Tom Hanks, John Boyega, Karen Gillan
Upoutávky Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - The Circle
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu27.04.2017


Svět bez hladu. Svět bez válek. Svět bez nemocí. Neomezené možnosti. V úchvatné a největší high-tech společnosti The Circle neexistuje problém, který by nebylo možné vyřešit. Její technologie mají moc doslova změnit svět. Právě sem, do zaměstnání snů, nastupuje mladá a ambiciózní dívka Mae (Emma Watson). SDÍLET ZNAMENÁ STARAT SE. Šéf a zakladatel (Tom Hanks) společnosti je vizionář, který vybudoval v Circle ráj na Zemi a který touží po dokonalém světě. Jeho receptem na pokrok a na šťastné a spokojené lidstvo je svět bez tajemství, naprostá otevřenost a transparentnost všech lidí, sdílení . . . a sledování. CHOVÁŠ SE HŮŘ NEBO LÍP, KDYŽ TĚ NĚKDO SLEDUJE? Mae je obklopená vymoženostmi supermoderní společnosti. Ohromena ideály a vzájemností se na návrh samotného šéfa Circle zapojí do experimentu, který by štěstí a pokrok v Circle mohl rozšířit do celého světa. Současně s tím začne potkávat tajemného muže. Stane se její nový život pohádkovým snem nebo dostane příchuť hororové noční můry? Bude mít kruh, do něhož vstoupila, cestu ven? KDO MÁ TAJEMSTVÍ, LŽE.(Bontonfilm CZ)

Personal Shopper

Personal Shopper
Hodnocení
**********
Český názevPersonal Shopper
Původní názevPersonal Shopper
RežieOlivier Assayas
HrajíKristen Stewart, David Bowles, Lars Eidinger, Nora von Waldstätten
Upoutávky Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Personal Shopper
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu27.04.2017


Mladá Američanka Maureen (Kirsten Stewartová) se živí jako osobní nákupčí oblečení pro obletovanou mediální celebritu. Svůj volný čas tráví v podivném opuštěném domě. Je Maureen opravdu schopná komunikovat s dušemi zemřelých?(Artcam)

«« Filmy nové | Filmy starší »»

Nocturama Neznámá dívka Ederly Ztracené město Z Špína Přes kosti mrtvých Ochránci Naprostí cizinci Mimi šéf Loupež ve velkém stylu


Diskuse o filmech

Který film se mi líbil a proč?
Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

06.02.2013 11:07
[Lets Dance 2 Street Dance] je to pohode

Terezka (10)29.01.2013 16:17
[Spláchnutej] nej film

Terezka (1)29.01.2013 16:16
[Spláchnutej] nadherny film

Šárka (27)07.01.2013 21:31
[Twilight sága: Zatmění] Už dlouho jsem neviděla tak krásné filmy jako jsou dily tohoto filmu

Bětka (12)05.01.2013 21:33
[Twilight sága: Zatmění] miluju je to nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ILOVESKANDY (12)21.12.2012 16:27
[Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka] super film je super i ve 3d

Linda (12)19.12.2012 17:22
[Twilight sága: Zatmění] 1) Stmívání
2) Nový měsíc
3) Zatmění
4) Rozbřesk

Linda (12)19.12.2012 17:20
[Twilight sága: Zatmění] miluju všechny díly... akorát kde mám sehnat zatmění? potřebuju to... :) děkuji za předčasné odpovědi : :)

Lenka (11)17.12.2012 15:41
[Twilight sága: Zatmění] můj nejlepší film.

NoName (89)14.12.2012 17:42
[Legenda o sovích strážcích] super videl jsem film i sem cet knihu

Kristýna (14)12.12.2012 19:46
[Twilight sága: Zatmění] kdyby to měla být pravda vyberu jsi jackoba je fakt boží a moc hezkej

Eliška (9)11.12.2012 18:43
moc jsemito líbý

09.12.2012 05:39
[7 dní hříchů] Největší hřích je,že Urban stále lže a vymýšlí si.Ať dokáže, že příběh je skutečný!!

Tess08.12.2012 16:25
[Twilight sága: Zatmění] Ten film je božííííííííííí nejvís semi líbí Eduard a Jackob(vlkodlak) miluki všechny díly :D docela bych chtěla být na místě belly a něcco takového prožít

Terka (11)18.11.2012 16:42
Ahoj neví někdo jestli bude další díl jak se krotí krokodýli?

Terka (90)17.11.2012 09:39
[Twilight sága: Zatmění] ta je drdně hnusny

Koko14.11.2012 19:12
[Twilight sága: Zatmění] dost dobre pro negry

Koko14.11.2012 19:10
[Twilight sága: Zatmění] p......a prvniho stupně

Marie (32)11.11.2012 00:26
[Bathory] Tenhle film postě miluju! Díky VŠEM, kdo se na něm podíleli!!!

Končita (24)06.11.2012 18:06
[Twilight sága: Zatmění] chtěla bych se zeptat jak jdou díli po sobě,názvy co je první díl atd

Borek (15)21.10.2012 13:04
[Lets Dance 2 Street Dance] těšte se na 4 díl

HONZA (32)17.07.2012 18:39
no nic moc no

Simona (10)17.07.2012 18:38
to je trapni

Olinda (23)11.07.2012 09:47
supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer uplne napiiiiiiiiiiiiiiinavi film

Thomas26.06.2012 19:52
[Účastníci zájezdu] Taky si myslim ze je to Chorvatsko

KingAleJa17.06.2012 19:06
[Lets Dance 2 Street Dance] Idijoti

Ash (10)13.06.2012 21:13
[Legenda o sovích strážcích] Huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuusteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej film!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ash (10)13.06.2012 21:07
[Legenda o sovích strážcích] moc dobrej film.miluju sovy.

FLORA (9)23.05.2012 18:12
[Winx Club - Výprava do ztraceného království] Stejne ja mam winx knižku peneženku a deku hahahahahahahhahaahhahahahahahahaha

Nutel (13)19.05.2012 10:26
[Super 8] Tenhle film úplně miluju!! :)

MCROOKER (16)17.05.2012 00:33
[Alvin a Chipmunkové] miluju je ikdyz mi je 16!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MCROOKER (16)17.05.2012 00:33
[Alvin a Chipmunkové] Alvin and the Chipmunks - Replay
TOHLE SI PUSTTE!!!

TerezkaP (10)22.04.2012 12:51
[Nezvratný osud 4] Děte někam!!! :P

Neřeknu15.04.2012 09:58
[Alvin a Chipmunkové 2] Tady se na to nedá dívat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A prej jo lži lži to jsou

Katka (30)10.04.2012 12:57
[Perfect Days - I ženy mají své dny] Od filmu jsem toho moc neočekávala, šla jsem převážně jen ze zvědavosti a hodně mě nalákal Vojta Kotek. Musím přiznat, že mě to mile překvapilo, bylo to bombový, moc se mi film líbil i obsazení.Ondra Sokol měl úžasnou roli :-)

STOKLIK09.04.2012 20:08
[Most do země Terabithia] Lidi dvojka se už připravuje! a Leslie tam prý bude sem se doslechl prý ale žije v Terabithii že tam zdrhla a žije tam...

Mirek (32)03.04.2012 22:40
[Hranaři] Zajimavě zpracovaný snímek pojednávající o korupci v ČR. Lobisté lobující každý za jinou stranu si dokážou usednout k jednomu stolu a domlouvat se nad nadhodnocení státní zakázky! Většinu z nich pojí jejich minulost a to absolvování vysoké školy KGB! Nad nimi dozorující Rezident KGB v Praze... Zkrátka a dobře jde to s naší zemí slušně řečeno do kelu!!! Možná by to chtělo natočit druhý díl a nebo na to volně navázat a rozkrýt smysl Rezidenta KGB, mnoho těch co se o toto dění nezajímá by se moc divili jak nás Rusové stále ovládají....

Natalie (8)31.03.2012 18:45
[Winx Club - Výprava do ztraceného království] moc se mi libi blum a stela jsou nadherne

Terezka (12)20.03.2012 16:53
[Winx Club - Výprava do ztraceného království] moc se mi líbí bluma astela

Terezka (12)20.03.2012 16:51
[Winx Club - Výprava do ztraceného království] Moc se mi líbí Bella a Blum miluju sás

PetraUrbanov (13)15.03.2012 20:52
[Bolt - pes pro každý případ] bolt je hrdina mam te rada bolte

Kiki (11)11.03.2012 11:14
[Alvin a Chipmunkové] Nejlepší je dvojka ale na trojce jsem byla v kině a byla tak úžasná . Ze začátku mi dušílo srdce tím že konečně vidím trojku ale pak to bylo smutné a já taky . Ale nakonec to dobře dopadlo a já byla tak šťastná .

28.02.2012 22:20
[Prázdniny pana Beana] bezva písnička jak bean jede na kole Matt Willis - Crash (Mr. Bean´s Holiday Theme) mp3

Pavel (31)24.02.2012 16:13
[Grandhotel] Onddříček je genius :) ten film má všechno.

Gabriela (14)23.02.2012 15:47
[Lets Dance 2 Street Dance] Hej jako docela mazec ,je to na mě moc.Strašně krásně ,dobře nahrané ,chválím ten co to tak zfilmoval morda toto,a podle mě nejhezčí je chase :) "milý" škodá že stěmito herci neni ještě jeden díl koukalo by se na něj dobře..

Nikča19.02.2012 18:01
[Lets Dance] Tohle je úžasnej film vážně je to bomba miluju tanec a když sleduju tento film je to prostě supeeeeeeeeeeeeeeeer.
Určitě se podívejte na lets dance 3 Je to taky pěkná bomba.
:)

MAREK (12)19.02.2012 12:07
[Harry Potter a Fénixův řád] Herry poter je uzasny chcel by som sa snim stretnut

China (14)18.02.2012 11:18
[Silent Hill] Tenhle film jsem si zamilovala nevíte někdo kde se to natáčelo?

VercaBartlov (12)17.02.2012 19:44
[Účastníci zájezdu] ten film je fakt hustej zvlášť když si tam Leichtová sundala vršek,já jsem totiž LESBA

Jie (17)14.02.2012 20:06
[Lets Dance 2 Street Dance] myslím že je to úžasný film a moc bych chtěla umět tančit jako oni.A podle mě je nejhezčí z kluků Moose(mus).

 <<nové   starší>> 

1 50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500
FilmyX kontakt


TV show: Trosečník SuperStar 3 VyVolení 2
TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti