Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Dívka ve vlaku - The Girl on the Train

Dívka ve vlaku

Dívka ve vlaku Hodnocení
**********
Český názevDívka ve vlaku
Původní názevThe Girl on the Train
RežieTate Taylor
HrajíEmily Blunt, Rebecca Ferguson, Haley Bennett, Justin Theroux, Luke Evans
Upoutávky Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Dívka ve vlaku
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu06.10.2016Premiéry na email

Každý den na cestě do práce jezdí Rachel Watson vlakem kolem města Witney. Vlak projíždí kolem jejího starého domu, kde bydlí její exmanžel se svou novou manželkou Annou. O pár domů dál každý den vidí jiný manželský pár. Rachel si postupně tento pár oblíbí a sama pro sebe si je pojmenuje ‚Jess a Jason´. Zdá se, že mají dokonalý život, a Rachel jim zároveň závidí i přeje jejich štěstí. Jednoho dne, když projíždí kolem jejich domu, stane se svědkem něčeho, co od základu změní vše, co si dosud o tomto páru myslela. .

Filmy v kinech - Zilionáři Inferno Hedi Bezva ženská na krku Toni Erdmann Ostravak Ostravski Lichožrouti Jack Reacher: Nevracej se

Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark)

Diskuse o filmu Dívka ve vlaku

Co byste k filmu Dívka ve vlaku řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

  
zatím žádné názory - buďte první, kdo se podělí o názor na film


film Dívka ve vlaku
Tapety na plochu filmu Dívka ve vlaku jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu The Girl on the Train, nikoli český překlad. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Dívka ve vlaku.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti