Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Cuky Luky Film

Cuky Luky Film

Cuky Luky Film Hodnocení
**********
Český názevCuky Luky Film
Původní názevCuky Luky Film
RežieKarel Janák
HrajíPetra Polnišová, Zuzana Šebová, Diana Mórová
Lukáš Latinák, Zuzana Porubjaková, Števo Martinovič
Upoutávky Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Cuky Luky Film
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu18.05.2017Premiéry na email

Cuky Luky Film Vám povypráví příběh začátku ztřeštěného kamarádství, které je navždy změní. Cuky (Peťa Polnišová) je neuznaná video-bloggerka, která touží po slávě a Luky (Zuzana Šebová) je naopak celebrita na výsluní, která má vše, co by si člověk mohl přát. Jedna věc ale přecejen chybí a tou je láska. Aby Luky získala muže svých snů, musí z obyčejné ženy z lidu vytvořit Miss. Co se však stane, když tou obyčejnou ženou bude právě expertka přes trapasy - Cuky?(Mirius FD)

Filmy v kinech - Polina Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta Ústava Raw Putování tučňáků: Volání oceánu Power Rangers: Strážci vesmíru Pátá loď Noční směna

Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys)

Diskuse o filmu Cuky Luky Film

Co byste k filmu Cuky Luky Film řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

  
zatím žádné názory - buďte první, kdo se podělí o názor na film


film Cuky Luky Film
Tapety na plochu filmu Cuky Luky Film jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Cuky Luky Film.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti