Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Čtyři Minuty - Four Minutes

Čtyři Minuty

Čtyři Minuty Hodnocení
**********
Český názevČtyři Minuty - česká stránka filmu
Původní názevFour Minutes - oficiální stránka filmu
RežieChris Kraus
HrajíMonica Bleibtreu, Richy Müller, Jasmin Tabatabai, Nadja Uhl
Upoutávky Upoutávka Quicktime
Diskuse o filmuDiskuse - Čtyři Minuty
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu04.10.2007
Prodej prodej filmyDVD Čtyři MinutyPremiéry na email

Pianistka Traude Krüger vyučuje již 60 let hru na klavír v jedné ženské věznici. Až to skoro vypadá, že sama odpykává trest. Když má začít vyučovat uzavřenou, nevypočitatelnou a agresivní Jenny, která sedí za vraždu, zprvu to odmítne. Ale v okamžiku, kdy tuto vzpurnou dívku uslyší hrát, změní své rozhodnutí. Její nadání je zcela zřejmé a je ukryto pod slupkou drné holky s násilnickými sklony k sobě samé, ale i okolí. Hodiny klavíru vypadají spíše jako vzájemné měření sil. A tak se pustí do boje: proti sobě, ale i do boje společného, neboť v sázce je důležitá klavírní soutěž, během níž zbývají Jenny právě 4 minuty, aby dokázala něco, co by od ní nikdo - ani samotná Traude - nečekal.

Filmy v kinech - Movie Konec Dinosauři 3D Kauza: CIA Invaze Chuť lásky Breakout Probuzení tmy

JAREK NOHAVICA V GONGU (CD+DVD) (Nohavica Jaromír) Nadechnuti (Cechomor) Heaven Before All Hell Breaks Loose (Plan B) Ta Pravá (Gott Karel) Je Tu Leto (Walda Gang)

Diskuse o filmu Čtyři Minuty

Co byste k filmu Čtyři Minuty řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

Ludmila (73)03.08.2008 17:24
Je to hezký film moc dobří herci.

jájík (19)02.06.2008 14:45
moc heský filmík

Petr (36)06.01.2008 15:45
Je to úžasný film, hlavně s výraznými hereckými výkony i v malých postavách... rád bych ho shlédnul ještě jednou, nebo sehnal na DVD!film Čtyři Minuty
Tapety na plochu filmu Čtyři Minuty jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu Four Minutes, nikoli český překlad. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Čtyři Minuty.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti