Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Cizí oběd - Dabba

Cizí oběd

Cizí oběd Hodnocení
**********
Český názevCizí oběd
Původní názevDabba
RežieRitesh Batra
HrajíIrrfan Khan, Nimrat Kaur, Nawazuddin Siddiqui, Lillete Dubey
Upoutávky Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Cizí oběd
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu30.01.2014Premiéry na email

Už 120 let posílají ženy v Bombaji svým manželům do práce obědy v kastrůlkách prostřednictvím pozoruhodné sítě poslíčků. Vědci z Harvardovy univerzity tento dokonalý doručovací systém analyzovali a dospěli k závěru, že na špatnou adresu doputuje jen jeden z milionu obědů. A právě tento ojedinělý zatoulaný oběd svede dohromady osudy dvou lidí – půvabné Ily (Nimrat Kaur), která žije osaměle v domácnosti a marně bojuje o manželovu pozornost, a úředníka Saajana (Irrfan Khan – Pí a jeho život, Milionář z chatrče), kterému důchod nepříjemně klepe na dveře. O tom, že jedna malá chyba vám může změnit celý život, vypráví Cizí oběd s přívětivým humorem.

Filmy v kinech - 12 let v řetězech Vejška Špinavý trik Klub poslední naděje Herkules: Zrození legendy Zlodějka knih Vlk z Wall Street Návrat Agnieszky H.

Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy) Růže (Vondráčková Lucie)

Diskuse o filmu Cizí oběd

Co byste k filmu Cizí oběd řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

Skopová (70)30.12.2015 13:38
Pro mne - skvělý film, výjimečný zážitek.film Cizí oběd
Tapety na plochu filmu Cizí oběd jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu Dabba, nikoli český překlad. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Cizí oběd.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti