Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Chyťte doktora

Chyťte doktora

Chyťte doktora Hodnocení
Český názevChyťte doktora - česká stránka filmu
Původní názevChyťte doktora - oficiální stránka filmu
RežieMartin Dolenský
HrajíMichal Malátný, Tatiána Vilhelmová, Iva Janžurová
Vladimír Javorský, Luděk Sobota, Zuzana Stivínová
Upoutávky Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Chyťte doktora
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu29.11.2007
Prodej prodej filmyDVD Chyťte doktoraPremiéry na email

Michal Goldberg je nadějným gynekologem, žije se svou ženou a má malé dítě. Jednoho dne se ovšem probudí, vyrazí do práce a jako první narazí na svou milenku, která je těhotná. Zatímco ji chce poslat rovnou na sál, ona zavolá jeho ženě a Michalův závod s časem může začít. Do toho všeho totiž ještě musí stihnout zápas v rugby a televizní pořad o výhodách a nevýhodách monogamních vztahů. Ve filmu sledujeme celkem tři varianty tohoto dne, kdy v té první se Michal vrací k ženě, v té druhé zůstává u milenky a v té třetí neudělá ani jedno ani druhé.. Komedie Chyťte doktora se opírá především o výrazné herecké výkony a hlavně sympatický výkon neherce a zpěváka Michala Malátného ze skupiny Chinaski. Malátný sice dříve hrál divadlo, ale Chyťte doktora je jeho filmovým debutem. Obě jeho partnerky si s gustem zahrála Tatiana Vilhelmová, která tak ve filmu střídá polohu ubrečené ženy, jenž má problémy se svou tělesností, a moderní nezávislé wamp. V roli Michalovi tchýně se objeví Iva Janžurová. Primáře si zahrál velmi civilní Luděk Sobota. V epizodnějších rolích se pak objevují Vladimír Javorský (Michalův kolega), Zuzana Stivínová (moderátorka pořadu Sama doma), Kryštof Hádek (policista) a Pavel Landovský (přítel Michalovy tchýně). Film je inspirován klasickými českými komediemi jako byly filmy o Básnících, avšak zůstává pevně zakotven v současné realitě. Slovní a situační humor ve filmu působí autenticky a žene poněkud bizarní příběh stále kupředu. Vydatně mu v tom pomáhá nevtíravá zbrusu nová hudba skupiny Chinaski. I když jsou postavy ve filmu stylizované a situace, které prožívají lehce nadsazené, film stojí (narozdíl od většiny současných českých komedií) pevně na zemi a zaručuje výbornou zábavu pro diváky všech věkových kategorií.

Filmy v kinech - Halloween Beowulf Sejmi je všechny Královna Alžběta: Zlatý věk Mezi nepřáteli Resident Evil: Zánik Těsně vedle Na druhé straně

JAREK NOHAVICA V GONGU (CD+DVD) (Nohavica Jaromír) Nadechnuti (Cechomor) Heaven Before All Hell Breaks Loose (Plan B) Ta Pravá (Gott Karel) Je Tu Leto (Walda Gang)

Diskuse o filmu Chyťte doktora

Co byste k filmu Chyťte doktora řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

Áďa (14)19.07.2010 09:20
Na uloz.to )

adriana (13)21.07.2009 19:40
Kde to mam stahnout???

Haňula (15)18.03.2008 12:51
Souhlasím s Petrou Michal je fakt skvělej!

09.02.2008 13:01
Kde se da ten film stahnout-?

petra (19)02.02.2008 19:46
michal tam je báječnej miluju ho

ooo (20)01.02.2008 20:18
kde se to pls dá stahnout?

lop (20)20.01.2008 12:08
Nevíte kde se dá stáhnout?

11.12.2007 19:54
supr filmfilm Chyťte doktora
Tapety na plochu filmu Chyťte doktora jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Chyťte doktora.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti