Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Červená želva - La Tortue Rouge

Červená želva

Červená želva Hodnocení
**********
Český názevČervená želva
Původní názevLa Tortue Rouge
RežieMichaël Dudok de Wit
Upoutávky Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Červená želva
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu01.12.2016Premiéry na email

Příběh trosečníka na tropickém ostrově, obydleném želvami, kraby a ptáky, je zároveň univerzálním příběhem všech zásadních okamžiků v životě člověka. O sebepoznání, lásce, rodičovství i střídání generací vypráví oscarový režisér Michaël Dudok de Wit beze slov, jen s pomocí řemeslně dokonalé animace.

Filmy v kinech - Anděl Páně 2 ZOO Taxi 121 Smrt ve tmě Obr Dobr Sully: Zázrak na řece Hudson Nerve: Hra o život Vlk z Královských Vinohrad

JAREK NOHAVICA V GONGU (CD+DVD) (Nohavica Jaromír) Nadechnuti (Cechomor) Heaven Before All Hell Breaks Loose (Plan B) Ta Pravá (Gott Karel) Je Tu Leto (Walda Gang)

Diskuse o filmu Červená želva

Co byste k filmu Červená želva řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

  
zatím žádné názory - buďte první, kdo se podělí o názor na film


film Červená želva
Tapety na plochu filmu Červená želva jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu La Tortue Rouge, nikoli český překlad. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Červená želva.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti