Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda - Alvin and the Chipmunks: The Road Chip

Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda

Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda Hodnocení
**********
Český názevAlvin a Chipmunkové: Čiperná jízda - česká stránka filmu
Původní názevAlvin and the Chipmunks: The Road Chip - oficiální stránka filmu
RežieWalt Becker
HrajíMatthew Gray Gubler, Jason Lee, Justin Long
Joshua Mikel, Mark Jeffrey Miller
Upoutávky Upoutávka filmu / Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu28.01.2016Premiéry na email

Čiperné veverky Alvin, Simon a Theodore jsou zpět! A jsou jako vždy nabití energií, písničkami a především naprosto šílenými nápady. Jejich nový, už čtvrtý příběh začíná tradičně: velkým nedorozuměním. Alvin, Simon a Theodore totiž dostanou podezření, že Dave, jejich velký člověčí kamarád a ochránce, chce požádat svou přítelkyni o ruku. A oni touto svatbou získají jednoho naprosto příšerného, nesnesitelného, vyženěného bratra Milese a navíc je Dave možná nakonec i úplně opustí. Toto žádání o ruku se má odehrát za tři dny až v Miami, a tak mají naši chlupatí hrdinové hodně málo času a před sebou o to více kilometrů, aby zabránili této naprosto příšerné katastrofě. I když se Chipmunkové vždy snaží udělat správnou věc, nakonec ji udělají tím nejhorším představitelným způsobem. Ostatně hned od začátku jejich výpravy mají v patách hodně naštvaného palubního detektiva z letadla, protože chtěli udělat dobrý skutek. Což znamená, že osvobodili všechna přepravované domácí mazlíčky a pustili je ze zavazadlového prostoru mezi cestující. Za letu. Jak jinak. A tak se i teď můžete těšit na naprosto šílenou jízdu nacpanou přehršlí vtipů a hromadou té pravé chlupaté „chipmunčí“ muziky.


Upoutávka filmu

Filmy v kinech - Do posledního dechu Pátá vlna Taxi Teherán Mia madre Tajemství jejich očí Ledová sezóna Vlna Assassin

Dark Matters (Rasmus) From Then On (Van Dyk, Paul) Moje sestřenice Rachel (DVD Filmy) Sixth Dimension (Power Quest) Synthesis -digi- (Evanescence)

Diskuse o filmu Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda

Co byste k filmu Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

21.02.2016 10:34
Docela dobré9786film Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda

Budoucí premiéry : Star Wars: Poslední z Jediů
Tapety na plochu filmu Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu Alvin and the Chipmunks: The Road Chip, nikoli český překlad. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti