Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda - Alvin and the Chipmunks: The Road Chip

Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda

Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda Hodnocení
**********
Český názevAlvin a Chipmunkové: Čiperná jízda - česká stránka filmu
Původní názevAlvin and the Chipmunks: The Road Chip - oficiální stránka filmu
RežieWalt Becker
HrajíMatthew Gray Gubler, Jason Lee, Justin Long
Joshua Mikel, Mark Jeffrey Miller
Upoutávky Upoutávka filmu / Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu28.01.2016Premiéry na email

Čiperné veverky Alvin, Simon a Theodore jsou zpět! A jsou jako vždy nabití energií, písničkami a především naprosto šílenými nápady. Jejich nový, už čtvrtý příběh začíná tradičně: velkým nedorozuměním. Alvin, Simon a Theodore totiž dostanou podezření, že Dave, jejich velký člověčí kamarád a ochránce, chce požádat svou přítelkyni o ruku. A oni touto svatbou získají jednoho naprosto příšerného, nesnesitelného, vyženěného bratra Milese a navíc je Dave možná nakonec i úplně opustí. Toto žádání o ruku se má odehrát za tři dny až v Miami, a tak mají naši chlupatí hrdinové hodně málo času a před sebou o to více kilometrů, aby zabránili této naprosto příšerné katastrofě. I když se Chipmunkové vždy snaží udělat správnou věc, nakonec ji udělají tím nejhorším představitelným způsobem. Ostatně hned od začátku jejich výpravy mají v patách hodně naštvaného palubního detektiva z letadla, protože chtěli udělat dobrý skutek. Což znamená, že osvobodili všechna přepravované domácí mazlíčky a pustili je ze zavazadlového prostoru mezi cestující. Za letu. Jak jinak. A tak se i teď můžete těšit na naprosto šílenou jízdu nacpanou přehršlí vtipů a hromadou té pravé chlupaté „chipmunčí“ muziky.


Upoutávka filmu

Filmy v kinech - Do posledního dechu Pátá vlna Taxi Teherán Mia madre Tajemství jejich očí Ledová sezóna Vlna Assassin

Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy) Růže (Vondráčková Lucie)

Diskuse o filmu Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda

Co byste k filmu Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

21.02.2016 10:34
Docela dobré9786film Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda
Tapety na plochu filmu Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu Alvin and the Chipmunks: The Road Chip, nikoli český překlad. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti