Filmy v kinech Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z   DVD : DVDfilmy.cz   Prodej : DVD Filmy 
Filmy v kině Názory Tapety Spořiče Věstník
Film Aldabra: Byl jednou jeden ostrov

Aldabra: Byl jednou jeden ostrov

Aldabra: Byl jednou jeden ostrov Hodnocení
**********
Český názevAldabra: Byl jednou jeden ostrov
Původní názevAldabra: Byl jednou jeden ostrov
RežieSteve Lichtag
HrajíOldřich Kaiser (vyp.
Upoutávky Upoutávka
Diskuse o filmuDiskuse - Aldabra: Byl jednou jeden ostrov
Spořič obrazovkyScreensaver
Premiéra filmu19.11.2015Premiéry na email

Výlet do míst, kam lidská noha takřka nemá možnost vkročit, příběh plný fascinujících dobrodružství zdejšího přírodního světa a mimořádný zážitek, jaký může nabídnout jen nejmodernější 3D technologie – všechny tyto atributy a ještě mnohem více v sobě sdružuje nový film ALDABRA: BYL JEDNOU JEDEN OSTROV. Působivý rodinný snímek nabízí unikátní osudové příběhy podivuhodných živočichů, kteří obývají atol Aldabra, kteří se zde rodí, vytvářejí společenství, přivádějí na svět mladé i bojují o své přežití. Film Aldabra: Byl jednou jeden ostrov není přírodopisným dokumentem, je vzrušujícím a napínavým příběhem ze světa přírody.

Filmy v kinech - Black Mass: Špinavá hra Hunger Games: Síla vzdoru 2. část Proč jsem nesnědl svého taťku U moře Berani Ejzenštejn v Guanajuatu Husí kůže Jo Nesbo: Doktor Proctor a prdící prášek

Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka)

Diskuse o filmu Aldabra: Byl jednou jeden ostrov

Co byste k filmu Aldabra: Byl jednou jeden ostrov řekli ostatním? Může to být mini recenze.

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny.

Marie (39)30.06.2017 22:45
krasny zazitek s tohoto filu jsem mela i se svym 12letym synem,moc se tesime ze ho uvidime v tv.tento film se tvurcum moc povedl.

Karel (58)23.01.2016 08:13
Super film, držím Vám palce, přeji mnoho takových krásných filmů o přírodě. Jsem nadšený a závidím Vám krásný zážitky, které se normálnímu člověku nikdy nepoštěstí prožít. Ještě jednou děkuji. Děti a vnoučata jsou nadšený z tohoto filmu. Karelfilm Aldabra: Byl jednou jeden ostrov
Tapety na plochu filmu Aldabra: Byl jednou jeden ostrov jsou ke stažení zdarma. Download tapety filmu uskutečníte přes pravé tlačítko myši na obrázky. Soundtrack filmu vždy nese původní název filmu. FilmyX neobsahuje žádné mp3 k Aldabra: Byl jednou jeden ostrov.

FilmyX kontakt


TOPlist
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti